Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: SOHBET ODASI
www.gumushane.gen.tr - Forum > Serbest Kürsü > Günlük Konuşmalar
Sayfalar: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
SALIH KUTUN
S;A

Yazilan yazilara dikkat ettimde genelde yazdan kalma yorumlar.Kimse girmiyormu yoksa giriyorda benimmi haberim yok?Merakimi hos görün dün üye oldugum icin sormak istedim.Ayrica SOHBET odasini kullanima acmak günümüz internet teknojisinde imkansiz degil sanirim.

Muhabbetle

SALIH...
gümüşhaneli
SOHBET ODASI ZATEN AÇIK smile.gif
Cici_Kiz
selam millet ya bende deldimmmmmmmmmm sonunda bu foruma yazmak banada nasip olduya ölmeden biggrin.gif allahim sükürler olsun
Cici_Kiz
Selamünhello millet ya tongue.gif dene ben deldim dene timseler yok sad.gif ya Gümüshanelilerle bir olayim diye siteye üye olduk güzel dostluklar kurulsun sohbetler edilsin diye ama kimseler yok sad.gif
Bu arada Gül ablamizin Dogum günüymüs dogum günün kutlu olsun Gül seni her ne kadar tanimasamda smile.gif

Ya bu arada ya bu sitenin yanlislarini bir ben bulabiliyorum yada beceriksizim sizler bi sekilde yapabiliyosunuz ben yapamiyorum wub.gif
Yeni konu acmak istedim ama o ilk basta foruma giremiyorum demistimya yazi yazamiyorum demistimya iste gene öyle oluyo site admini zahmet olmazsa bi el atsa bu konuyada cok süper olucak wink.gif
istanbul
Hoşgeldin cici kız.
Aynı konudan bende muzdaripim. Yani konu açamıyorum. Birşeyleri eksikmi yapıyorum bilmiyorum. Yeni konu aça tıklıyorum bir sayfa açılıyor, oraya yazı yazamıyorum. Bilmiyorum artık.
Salih bey, evet haklısınız. Yazdan kalma yazılar var. Foruma katılım az. Kimse bir şey yazmıyor. Ben yazacağımda yukarıda belirttiğim gibi konu açamıyorum veya beceremiyorum.smile.gif
Herkese hayırlı akşamlar.
sefa2318
ewet y aforumun bıraz ayara ıhtıyacı war moderatorler forumla pek ılgılenmıyorlar herhalde cok fazla aktıf olmadıgı ıcın ama ben hemserılerımle sohbet etmek ıstıyorum nası edeces ? unsure.gif
Cici_Kiz
Selam millet ben dene deldim tongue.gif ama dene timseler yok
ya arkadaslar buraya bayan arkadas hic takilmazmi valla kizlar gelin hele iki giybet salliyalim biggrin.gif nasil gümüshaneliler sitesi bu böyle hic yakisiyomu ya biraz canlandiralim bu siteyi valla hic yakistiramadim tongue.gif her neyse güzel dostluklar kurulacagina eminim ben o yüzden gelin güzel güzel sohbetler edelim
tek basina tadi cikmiyo vallaha biggrin.gif
yaradana emanetsiniz kib simdilik bye
Cici_Kiz
Selam millet dicem ama millet diye bisiy yok ki hep ben varim hep ben varim biggrin.gif
ya arkadaslar nerdesiniz kendi kendime mi konusayim istiyosunuz valla cici kafayi siyirmis derler tongue.gif
bu arada bi sorum olacak neden yazilarimin bi kismi siliniyo aceba ???
herkese hayirli günler
allaha emanetsiniz kib
istanbul
Aslında sitenin çok ziyaretçisi var ama kimse forumlara bakmıyor. Sitede forum ön planda değil herhalde. Napalım artık böyle idare edeceğiz. Bir ben yazacağım bir siz...
Hayırlı akşamlar cici kız. Eğer başka okuyan olursa onlarada hayırlı akşamlar...
Cici_Kiz
vay vay vay gözlerim yasardi yaw siteye benden baska takilan foruma benden baska yazan bir kisi daha cikti
istanbul kardesim seni ahan ayaga kalktim alkiskliyorum tongue.gif
yavas yavas gelir diger arkadaslar abiler ablalarda ben inaniyorum insaallah diyelim wink.gif
hem artik sadece benim yazilar degil sizin yazilarda olur arada sirada cok can SIKICI görünmez Cici_Kiz siyirmista demezler demmi tongue.gif

hadin GÜMÜSHANELILER nerdesiniz delin sizde wink.gif

sagol istanbul sanada iyi geceler ve sitede benden baska olan diger arkadaslarada tabiki
Cici_Kiz
selam ben deldim dene tongue.gif
ask olsun arkadaslar ben demekten utandim siz gelmemekten utanmadiniz heheeeeeeeee tongue.gif ya istanbul sanada ask olsun okadar kalktim seni ayakta alkisladim ama yok bi cevap yazdin gerisi yok tongue.gif
alkislarimi geriye aliyom biggrin.gif
yaradanima emanetsiniz hadin bye simdilik wink.gif
istanbul
rolleyes.gif
Teşekkürler Adam Gibi arkadaşım. Hızlı mesaj bölümü açıldı. Sağolasın

Cici kız, İstanbuldan selamlar. Alkışlar için teşekkürler. Yazını yeni gördüm. İnşallah diğer arkadaşlarda katılır foruma.
Foruma yazılar ekleyeceğimde sorunlar yaşıyorum. Yeni başlık açamıyorum. Cevap yazamıyorum. Sağolsun siteden sorumlu olan arkadaş halletti. Tabi her zamanda o arkadaşı bulamıyoruz. İnşallah düzelir herhalde.

Herkese hayırlı akşamlar. (Tabi herkesin foruma bakması dileklerimle)
vesselam
Cici_Kiz
A.selam kardesim biggrin.gif sanada Almanyadan selamlar biggrin.gif

ya sitede foruma yazan bi ben kaldim sandim allahtan yetistin baska yazanda varmis hehee tongue.gif valla sana katiliyorum kardesim bende siteye baslik acamiyorum adminlere seslendik ama heralde biraz sessiz bagirmisim duymamislar tik yok
ya tinlamiyolar yada okadar meskullerki buraya vakit ayiramiyolar
her neyse [b]emege saygi [b]diyerekten fazlada üzerlerine gidip söz etmek istemem yanlizca forumda baya acik var onlar hallolsa eminim sitemize daha fazla katilan ve takilan olur
ayrica güzel bir sohbet ortami olusursa insanlar fikir alis verisinde bulunursa bazi arkadaslarinda dedigi gibi site daha da güzel olur ve senlenir wink.gif

neyse daha fazla katilim ümidiyle simdilik herkeslere hayirli geceler sizi gene süphesizki en iyi koruyacak olana yaradanima emanet ediyorum wink.gif
sefa2318
Merhaba arkadaslar bu forumu bıraz daha aktıflestırmek lazım reklama ıhtıyacı war bu moderatorler ne ıs yapıyorlar ozel mesaj bıle attım cewap yazmamıslar !
sefa2318
Bu arada konu acacam onu bıle yapamıyorum acılmıs konulardan yenı konu acalım artık !!
Ben Gumushane Merkeze baglı Mescıtlı koyundenım aılemde ve cewremde tanıdıgım Gumushanelılerın hepsı anti Fenerbahcelı ve bız uc kardesız ucumuzde Fenerbahcelıyız acaba bızden baska Gumushande Fenerbahce taraftarı olan varmı ? smile.gif))))
lazkopat_izm
selam arkadaslar cıcı kız valla helal olsun sana baya azımlısın eskıden sohbet odasında muhabbet edıyorduk hatta yarısmada vardı artı radyo am baya zamandan berı sohbet odasında sorun var bu kesın kım ne derse desın bızde artık formlrda muhabet edelım bana uyar valla

CİCİ KIZ __İSTANBUL__SEFAAA__SALIH_YETERKI FORMU EKSIK BIRAKMASINLAR BI BE BEN OGUZHAN HERKESE TEKRARDAN SELAMLAR İZMİRDEN
sefa2318
Eyvallah birakmayizda guncellesinler su forumu biraz bea yada sohbet odasi aktif olsun smile.gif)
lazkopat_izm
TUM GUMUSHANELI HEMSEHRILI KARDESLERIMIN REGAIP KANDILINI KUTLAR YENILERINE VESILE OLMASINI TEMMENNI EDERIM HERKESE SELAMLAR SEVGILER KENDINIZE I BAKINIZ
FaTo_
Cok sukur foruma yazabiliyorum, umarim daha boyle sorunlar olmaz
Yonetici kardes Allah RAZI olsun..
sefa2318
II hos guzelde bızde yazıyoruz bıse olmuyo ablacım.... blink.gif
FaTo_
QUOTE(sefa2318 @ Aug 31 2007, 11:02 PM) *
II hos guzelde bızde yazıyoruz bıse olmuyo ablacım.... blink.gif

Kardes benim forumda sorun vardi giris yaptigimda. ama artik cozduk sorunu. cool.gif
yakan
.........
coşkun29
slm arkadaslar ben ilk defa giriyorum foruma ama kimseyi bulamadım nereye gitti bu millet nese herkese slm
BARİS_29
mellow.gif selam arkadaşlar bu nasıl bir site giren çıkamıyor iki gündür yazamadımçok karışık bir şey onlain kişiler var onlarla bile sohbet edemiyorum
buna bir düzen versinler artık belkide tekrar yazamayacam burayı tekrar bulabilirmiyim inşallah bulacam aeo
EN BÜYÜK GÜMÜŞHANE
istanbul
İstanbul'dan herkese selamlar....
Ramazan-ı şerif tüm islam alemine hayırlı olsun. İnşallah bayramı hak edenlerden oluruz arkadaşlar.
Allaha emanet olunuz
vesselam.
FaTo_
SelamunAleykum
Ramazan Ayi tum musluman alemine hayirli olsun insAllah, Rabbim bu mubarek ayda gunahlarimizi affeder insAllah.

Selam Ve Dua ile
istanbul
Ramazan Risalesinden

Evet, nasıl ki bir padişah, müddet-i saltanatında, belki her senede, ya cülûs-u hümayun namıyla veyahut başka bir şâşaalı cilve-i saltanatına mazhar bazı günleri bayram yapar. Raiyetini, o günde umumî kanunlar dairesinde değil, belki hususî ihsânâtına ve perdesiz huzuruna ve has iltifatına ve fevkalâde icraatına ve doğrudan doğruya lâyık ve sadık milletini has teveccühüne mazhar eder. Öyle de, Ezel ve Ebed Sultanı olan on sekiz bin âlemin Padişah-ı Zülcelâli, o on sekiz bin âleme bakan, teveccüh eden ferman-ı âlişânı olan Kur'ân-ı Hakîmi, Ramazan-ı Şerifte inzal eylemiş. Elbette o Ramazan, mahsus bir bayram-ı İlâhî ve bir meşher-i Rabbânî ve bir meclis-i ruhanî hükmüne geçmek, mukteza-yı hikmettir.

Madem Ramazan o bayramdır. Elbette bir derece süflî ve hayvanî meşagilden insanları çekmek için, oruca emredilecek. Ve o orucun ekmeli ise, mide gibi bütün duyguları, gözü, kulağı, kalbi, hayali, fikri gibi cihazat-ı insaniyeye dahi bir nevi oruç tutturmaktır. Yani, muharremattan, mâlâyâniyattan çekmek ve herbirisine mahsus ubudiyete sevk etmektir. Meselâ, dilini yalandan, gıybetten ve galiz tabirlerden ayırmakla ona oruç tutturmak;
FaTo_
QUOTE(istanbul @ Sep 12 2007, 10:41 PM) *
Ramazan Risalesinden

Evet, nasıl ki bir padişah, müddet-i saltanatında, belki her senede, ya cülûs-u hümayun namıyla veyahut başka bir şâşaalı cilve-i saltanatına mazhar bazı günleri bayram yapar. Raiyetini, o günde umumî kanunlar dairesinde değil, belki hususî ihsânâtına ve perdesiz huzuruna ve has iltifatına ve fevkalâde icraatına ve doğrudan doğruya lâyık ve sadık milletini has teveccühüne mazhar eder. Öyle de, Ezel ve Ebed Sultanı olan on sekiz bin âlemin Padişah-ı Zülcelâli, o on sekiz bin âleme bakan, teveccüh eden ferman-ı âlişânı olan Kur'ân-ı Hakîmi, Ramazan-ı Şerifte inzal eylemiş. Elbette o Ramazan, mahsus bir bayram-ı İlâhî ve bir meşher-i Rabbânî ve bir meclis-i ruhanî hükmüne geçmek, mukteza-yı hikmettir.

Madem Ramazan o bayramdır. Elbette bir derece süflî ve hayvanî meşagilden insanları çekmek için, oruca emredilecek. Ve o orucun ekmeli ise, mide gibi bütün duyguları, gözü, kulağı, kalbi, hayali, fikri gibi cihazat-ı insaniyeye dahi bir nevi oruç tutturmaktır. Yani, muharremattan, mâlâyâniyattan çekmek ve herbirisine mahsus ubudiyete sevk etmektir. Meselâ, dilini yalandan, gıybetten ve galiz tabirlerden ayırmakla ona oruç tutturmak;

Allah razI Olsun istanbul kardes
Peygamber efendimiz, Ramazan-ı serifin fazileti hakkında buyuruyor ki:

Ramazan ayı mübarek bir aydır. Allahü teâlâ, size Ramazan orucunu farz kıldı. O ayda rahmet kapıları açılır, Cehennem kapıları kapanır, şeytanlar bağlanır. O ayda bir gece vardır ki, bin aydan daha kıymetlidir. O gecenin [Kadir gecesinin] hayrından mahrum kalan, her hayırdan mahrum kalmış sayılır. [Nesai]

Ramazan ayı gelince, “Hayır ehli, hayra koş, şer ehli, kötülüklerden el çek” denir. [Nesai]

Ramazan günlerinde lokanta, büfe gibi yiyip içme yerlerini işletmek günahtır. Bunların, oruç yiyenlerden kazandıkları, helâl ise de, habîstir, zararlıdır. Buralarını iftârdan sonra açmalıdır.

Oruca hürmet çok önemlidir. Eskiden bugünkü gibi değildi. Gayri müslimler bile müslümanların orucuna hürmet ederdi. Açıkta yemezlerdi. Yine böyle bir Ramazanda, gayr-i müslim bir kimse, evine geldiğinde, çocuğunu evin önünde açıktan yemek yediğini gördü. Hemen oğlunu azarlayıp,

- Evladım bilmiyor musun, bugün müslümanların oruç tutma günü. Nasıl böyle onların gözü önünde açıktan karnını doyuruyorsun. Çabuk gir içeri. Bir daha böyle açıktan yediğini görmiyeyim, dedi.

Aradan bir zaman geçtikten sonra, bu kimse vefat etti. Bu kimseyi, müslüman komşusu rü'yada gördü. Kendisini çok güzel yerlerde, rahat bir şekilde görünce merak edip kendisine sordu:

- Senin bu bulunduğun yer neresidir?

- Cennettir.

- Peki dünyada iken, İslâm dinine sen inanmazdın, nasıl oldu da Cennete girdin?

- Doğru, son zamanlarıma kadar müslüman değildim. Fakat, vefatıma yakın, îmân edip, müslüman oldum.

- Bu nasıl oldu?

- Bu büyük ni'mete kavuşmama sebep şu: Birgün Ramazanda çocuğumu açıkta yemek yediği için azarlayıp, oruca hürmet etmesini istemiştim. Cenab-ı Hakkın, beni bu hürmet sebebiyle ahir ömrümde, îmân ile şereflendirdiğ i bildirildi. Gördüğün gibi Cennette rahat içindeyim.

istanbul
Allah için yapılan herşeyin çok büyük mükafatı vardır. Ama bu dünyada ama öbür dünyada. Yeterki Allah rızası için yapılsın. Rabbim tutacağımız oruçlarımızı kabul etsin.
Vesselam
FaTo_
QUOTE(istanbul @ Sep 12 2007, 11:12 PM) *
Allah için yapılan herşeyin çok büyük mükafatı vardır. Ama bu dünyada ama öbür dünyada. Yeterki Allah rızası için yapılsın. Rabbim tutacağımız oruçlarımızı kabul etsin.
Vesselam

Amin insAllah cumlemizinkini

Selam ve Dua ile..
xxmertxx
selamlar herkeze bu gunleridemi gorecektim allahın iyi kulugum galiba chat kanalını sonunda buldum bu gunleridemi gorecektim
şuan şok oldum sanki neyse herkeze selamlar ama tek hata var oda bu siteyi yonetende buluyom neden herkezler gibi bizde chat yapmak hemşerilerimle cok zor cokkkkkkkkkkkkkkkkkk siteye girmek önemli degilde çıkış kapısını bulmak zor daha iyisin i bekliyorum herkese iyi gunler dilerim bana ulasmak isteyen varsa bende gumushaneliyim
kahbe_felek_29@hotmail.com

by
Cici_Kiz
Selam Arkadaslar
Tüm müslüman aleminin oldugu gibi sizinde mübarek Ramazani Serifiniz Hayirli olsun ins.
Rabbim kildigimiz namazlari ettigimiz dualari okudugumuz kuranlari kabul eyler ins.
Unutmayin 11 ayin sultani Mübarek Ramazani serif elimizden gelen hayri yardimi ihtiyaci olanlardan esirgemiyelim önemli olan fani degil baki olandir

Bu arada bakiyorumda forumda baya etkinlik olmus yani baya katilim var bide site gümüshanelilere yakisir bi site olabilse güvenliginden tutun düzenine kadar
aslinda buraya üyeligimin silinmesini istemek icin girdim fakat sizlerin sohbetini görünce bu güzel ortamdan eksik kalmakta istemiyorum ama genede yetkililerden rica ediyorum lütfen üyeligimi silinsin sitenizde güvenlik sorunu var

Selam ve Dua ile kalin
Yaradana emanetsiniz

Cici_Kiz
istanbul
Ey nefsim! Deme

"Zaman değişmiş, asır başkalaşmış, herkes dünyaya dalmış, hayata perestij eder, derd-i maîşetle sarhoştur." Çünkü ölüm değişmiyor. Firak, bekâya kaybolup başkalaşmıyor. Acz-i beşerî, fakr-ı insani değişmiyor, ziyadeleşiyor. Beşer yolculuğu kesilmiyor, sür'at peydâ ediyor.

Hem deme:

"Ben de herkes gibiyim." Çünkü, herkes sana kabir kapısına kadar arkadaşlık eder. Herkesle musîbette beraber olmak demek olan teselli ise, kabrin öbür tarafında pek esassızdır.

istanbul
Cici_Kiz
istanbul süpersin eline emegine yüregine saglik kardesim wink.gif
Cici_Kiz
Herkese hayirli aksamlar
Cici_Kiz
tongue.gif Selam millet ben deldim tongue.gif

Fato senle tanismak isterim güzelim nerden yaziyosun kac yasindasin sorabilirmiyim
ben Cici_Kiz
Almanyadan yaziyorum 21 yasindayim ve tabiki GÜMÜSHANELIYIM wink.gif
siteye ilk basta cok takiliyodum ama kimseler yoktu sonra bi ara güvenlik sorunu vardi msn felan hackleniyodu ondan sonra girmedim fakat sen ve istanbul kardesim siteye gene hayat getirmisiniz dayanamadim bende geldim smile.gif
Insaallah gene hayal kirikligina ugramam ve yetkililerden ricam allah rizasi icin su mübarek aylarda su siteyle ilgileninde biraz düzene gelsin ya admin olmak kolay olsaydi herkes olurdu sonucta yani öyle degilmi ???

LÜTFEN KOLTUGUNUZUN (ADMINLIK) HAKKINI VERIN laf olsun torba dolsun diye adminlik etmeyin !!!!!!!
FaTo_
QUOTE(Cici_Kiz @ Sep 16 2007, 11:58 PM) *
Selam Fato nerden yaziyosun sorabilirmiyim senle tanismak isterim

AleykumSelam Cici_KIZ ingiltereden ben sen nerden?
FaTo_
Oyle evet sessiz site ama bizim sayemizde biraz canlanacak insAllah, bakalim elimizden geldigi kadarini yapmaya calisiyoruz. Yeni basladik..
Her giren kimse yok diye giderse, isimiz var desene smile.gif
Cici_Kiz
QUOTE(FaTo_ @ Sep 17 2007, 03:09 AM) *
Oyle evet sessiz site ama bizim sayemizde biraz canlanacak insAllah, bakalim elimizden geldigi kadarini yapmaya calisiyoruz. Yeni basladik..
Her giren kimse yok diye giderse, isimiz var desene smile.gif

Ben aslinda kimse yok diye gitmedim hatta bakarsan sohbet odasinin ilk sayfasina bayada bi azimli baslamistim milleti buraya cekmeye hatta deli gibi kendi kendime konusuyodum tongue.gif yanliz bir güvenlik sorunu vardi sitenin msn hackliyodular o bakimdan girmedim ben baya bi süre yane ben kolay kolay pes etmem
yasin kac sorabilirmiyim?
FaTo_
QUOTE(Cici_Kiz @ Sep 17 2007, 12:13 AM) *
Ben aslinda kimse yok diye gitmedim hatta bakarsan sohbet odasinin ilk sayfasina bayada bi azimli baslamistim milleti buraya cekmeye hatta deli gibi kendi kendime konusuyodum tongue.gif yanliz bir güvenlik sorunu vardi sitenin msn hackliyodular o bakimdan girmedim ben baya bi süre yane ben kolay kolay pes etmem
yasin kac sorabilirmiyim?

Evet okudum yazdiklarini, ve dusunmedim degil bir kac kisi girmis dedim cevap alamadiklari icin demek daha gelmek istemiyorlar..ama insAllah bundan sonra daha cok reklam yapacagiz, hem buradan seslenecegiz hem site disinda tanidik-tanimadiklarimiza insAllah..
Cici_Kiz
Hmmmm bende 21 tongue.gif
tanistigimiza memnun oldum okuyomusun calisiyomusun ne isle mesgulsün tongue.gif gece gece biraz fazla soru soruyom ama tanisma fasli iste idare et tongue.gif
FaTo_
QUOTE(Cici_Kiz @ Sep 17 2007, 12:23 AM) *
Hmmmm bende 21 tongue.gif
tanistigimiza memnun oldum okuyomusun calisiyomusun ne isle mesgulsün tongue.gif gece gece biraz fazla soru soruyom ama tanisma fasli iste idare et tongue.gif

bende memnun oldum ablami desem simdi ne desem ? smile.gif
her ikisiylede ugrasiyorum ben smile.gif ya sen ?
Cici_Kiz
Kafana göre takil icinden ne geliyosa diyebilirsin istersen cici de bi cok arkadasim gibi istersen abla de diger bi cok arkadaslarim gibi tongue.gif

Ben calisiyorum ama ayni zamanda meslek yeri ariyorum bi türlü bulamadim rabbime sigindim artik o süphesizki herkese yardim eden kimseden merhametini esirgemeyendir ben eminim bende eninde sonunda bulucam gönlüme göre bir meslek yeri
Ama rabbim bilir ne zaman
sen ne okuyosun ve hangi bölümde calisiyosun ?
FaTo_
QUOTE(Cici_Kiz @ Sep 17 2007, 12:31 AM) *
Kafana göre takil icinden ne geliyosa diyebilirsin istersen cici de bi cok arkadasim gibi istersen abla de diger bi cok arkadaslarim gibi tongue.gif

Ben calisiyorum ama ayni zamanda meslek yeri ariyorum bi türlü bulamadim rabbime sigindim artik o süphesizki herkese yardim eden kimseden merhametini esirgemeyendir ben eminim bende eninde sonunda bulucam gönlüme göre bir meslek yeri
Ama rabbim bilir ne zaman
sen ne okuyosun ve hangi bölümde calisiyosun ?

Hmm Olsun hayirlisi insAllah istedigin bir yeri bulup girersin.
Ne isle suan mesgulsun? meslek olarak ne dusunuyorsun ?
Ben kreste calisiyorum evdede dersini goruyorum, anliyacagin cocuk egitimi diyebilirim.. rolleyes.gif
Ogretmenlik uzerine okuyorum simdilik kreste,
Cici_Kiz
Ins. bulurum
Hmmmmm anladim;) ben bilgisayar basi bi meslek istiyorum ama ayni zamanda insanlarla da ic ice olacam yane mesela sigortacilik bankacilik ona benzer seyler
ozaman sen meslek görüyosun kacinci senendesin su an
ben su an satis yapiyom firinda smile.gif
FaTo_
QUOTE(Cici_Kiz @ Sep 17 2007, 12:43 AM) *
Ins. bulurum
Hmmmmm anladim;) ben bilgisayar basi bi meslek istiyorum ama ayni zamanda insanlarla da ic ice olacam yane mesela sigortacilik bankacilik ona benzer seyler
ozaman sen meslek görüyosun kacinci senendesin su an
ben su an satis yapiyom firinda smile.gif

ya guzel.. bende bilgisayarligi okudum aslinda, iste bulmustum bi sirkette, ama sonradan dusundumde bana gore degilmis yani birazda dini acidan ve bir bayan olarak dusundumde biraz derinlere girdigimde olmaz dedim bu is, cocuk egitimini simdi okusaydim olmustum bir ogretmen ama ne bilirdimki simdi bunu okuyacagimi, ve ilk senem diyebilirim sana..
hayirlisi bakalim
baya marifetlisin sende bacim, firincida da ? ne is wink.gif
Cici_Kiz
yane anlicagin millete ekmek satiyom biggrin.gif güzel aslinda bi cok insan taniyip hayati daha iyi ögreniyosun ama neyse baska zaman ins. tekrardan görüsürüz artik daha SIK giricem sohbetine doyum olmuyo ama sahura da kalkicam daha uyku basti hade canim benim yaradana emanetsin kib
FaTo_
QUOTE(Cici_Kiz @ Sep 17 2007, 12:59 AM) *
yane anlicagin millete ekmek satiyom biggrin.gif güzel aslinda bi cok insan taniyip hayati daha iyi ögreniyosun ama neyse baska zaman ins. tekrardan görüsürüz artik daha SIK giricem sohbetine doyum olmuyo ama sahura da kalkicam daha uyku basti hade canim benim yaradana emanetsin kib

Ne guzel, sevaba giriyorsun ama bunu yaparak. biliyorsun dimi. devam et wink.gif
Rabbim tuttugun orucu kabul etsin..
Allaha emanetsin.
Hayirli sahurlar..
yakan
.............
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.