Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Kurtunluler.Com'dan Herkese E-Mail...
www.gumushane.gen.tr - Forum > Haberleriniz > Kürtün
Uluköy(kürtün)

5 Gb alana sahip ve Gmailin bütün özelliklerine sahip,hızlı dinamik , ve google teknolojiyle donatılmış bir isminiz@kurtunluler.com email adresi almak istermisiniz ?

Bunun için Aşağıdaki yönergeleri izlemeniz yeterli...

1-Adınız Soyadınız
2-İstediğiniz Kullanıcı Adı
3-Şifre ve Kullanıcı Bilgilerinizi göndrebileceğimiz e-mail adresiniz

Yukarıdaki bilgileri Resul@Kurtunluler.Com'a yollayın ve sizde bu ayrıcalıktan yararlanın...
E-mail Adresleri Sınırlıdır Acele Edin..
Daha fazla bilgi için linke tıklayın... http://www.kurtunluler.com/forum/index.php?topic=683.0
istikbal
Ulu köylü kardeşim yazınızın altındaki verdiyiniz linke tıkladım inanırmısın tam 5 dakika bekledim gerçi
benim bilgisayarım benim gibi ihtiyar ama hiç bir foruma bu kadar zor girmmemezlik yapmadı ama üzülerek ifadeedeyimki kürtünlüler formuna giremedim selamlar
Uluköy(kürtün)
QUOTE(istikbal @ Nov 30 2007, 10:22 PM) *
Ulu köylü kardeşim yazınızın altındaki verdiyiniz linke tıkladım inanırmısın tam 5 dakika bekledim gerçi
benim bilgisayarım benim gibi ihtiyar ama hiç bir foruma bu kadar zor girmmemezlik yapmadı ama üzülerek ifadeedeyimki kürtünlüler formuna giremedim selamlar

Valla ben her gün giriyorum neden giremediğini anlamadım..Ancak bazen sunucudan kaynaklanan problemlerden dolayı girmek problem oluyor ancak fazla sürmüyor bi defa değil her zaman kurtunluler foruma beklerim her konuda paylaşım için..İlginiz için teşekkür ederim
Uluköy(kürtün)
E-Posta dağıtımı son sürat devam ediyor...
ramazan_29
sayfa açılmıyorki..
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.