Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gurbetten Sılaya   

TARİH AFFETMEYECEKTİR


         MHP Beyoğlu Teşkilat Başkan Yardımcısı hemşehrimiz Adem Bilici son günlerde ülke gündeminde yer tutan bir takım aydın tarafından Ermeni'lerden özür dileme kampanyasını sert bir dille eleştirdi.

        Olayları derin bir üzüntü ve nefret ile izlemekteyiz diyen Bilici, bu hareket büyük Türk Milletine arkadan vurulan en büyük darbedir dedi.

        Tarih önünde bu insanları vicdanları ile başbaşa bırakıyorum diyerek tepkisini ifade eden Başkan Yardımcısı Bilici, Türkiye gerek ekonomik, gerek siyasal gerekse s Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Pazartesi, 22 Aralık 2008 11:19, Yorumlar(0), Hepsini Oku

ASLANTEPEDE İLK MEŞALE UA GÜMÜŞHANE'DEN


        Galatasaray taraftarlarından UltrAslan Gümüşhane temsilciliği üyeleri bugün Aslantepede ziyarette bulundu..Ziyaret sırasında öğle yemeği yiyen işçilere baklava ikramında bulunuldu ve yetkililerden inşaatın son durumu hakkında bilgi alındı

        Ziyaret sonunda da yakılan meşaleler ile bir anlamda Aslantepe de ki ilk üçlü çekilmiş oldu.

Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Pazartesi, 22 Aralık 2008 11:17, Yorumlar(0), Hepsini Oku

AHMET KARASOY BAŞKAN ADAYI


        Adayların birer birer birer netleşmeğe başladığı bu günlerde hemşerimiz Ahmet Karasoy  MHP den İstanbul Esenyurt ilçesi belediye başkan adayı oldu. Basın danışmanı tarafından yapılan yazılı bildiride şu görüşlere yer verildi:

        "Gümüşhaneli   her hemşerimize içinde bulunduğumuz ortamlarda elimizden geldiğince destek verdik, vermeye çalışıyoruz.Hemşerilerimizle her dernekte her ortamda her zaman beraber olduk,bu seçimlerde de hemşerilerimizin bizimle beraber olacağını düşünüyoruz dedi.Ancak unutmamamız gereken bir şey daha varki, memleketimizden uzakta yıllardır ve Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Pazartesi, 22 Aralık 2008 11:16, Yorumlar(0), Hepsini Oku

KOCAELİ'NDE KURTULUŞ ŞÖLENİ DÜZENLEYECEK


         Kocaeli Gölcük Gümüşhaneliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Gümüşhane'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 90. yıl dönümünü kutlamak için 14 Şubat Cumartesi günü Gölcük Belediyesi Kavaklı Kültür Merkezi'nde şölen düzenleyecek.

        Şölenin hazırlık çalışmalarını yürütmek üzere 20 kişilik bir komisyon oluşturuldu. Komisyon, Gölcük Dernek Başkanı Serdar Giriftinoğlu ve Komisyon Başkanı Ertuğrul Eren Başkanlığında çalışmalarını yürütecek.

   Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Pazar, 21 Aralık 2008 16:42, Yorumlar(0), Hepsini Oku

BAŞKAN TOK, GÜMÜŞHANELİLERLE BULUŞTU


         İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Gümüşhaneliler ile kahvaltıda bir araya geldi.

        Gümüşhaneliler ve Gümüşhane'yi Sevenler Hizmet Vakfı'nda düzenlenen kahvaltıda Vakfı Başkanı Dr. Abdullah Taşkın ile Kabaktepe, Torul-Kürtün, Gökçeköy, Pedin,Özen, Ünlüpınar, Kocayokuş derneklerinden temsilcileri hazır bulundu. Kahvaltıya davetli olarak katılmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan Erdoğan Tok, "304 bin nüfusuyla 47 ilden büyük nüfusa sahip İlkadım ilçesi, şehrin merkezi olması bakımından birçok ticaret Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Cumartesi, 20 Aralık 2008 21:56, Yorumlar(0), Hepsini Oku

NEVZAT DOĞAN, İZMİT BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NA TALİP


         Kocaeli Eski milletvekili Nevzat Doğan, Ak Parti Kocaeli İl Başkanlığı'na başvurusunu yaptı ve İzmit Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Açıklama sırasında parti binasında adeta izdiham yaşandı. Kalabalık bir partili topluluğu arasında, alkışlar eşliğinde adaylığını açıklayan Doğan, büyük ilgi gördü.

        Doğan açıklama sırasında şunları söyledi: "Bana göre siyaset; Ülkesi, şehri ve milleti için söyleyecek sözü ve varacak hedefi olan insanların işidir. Ben siyasete kariyer olsun diye değil, şehrime ve ülkeme bir şeyler vereb Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Cumartesi, 20 Aralık 2008 12:54, Yorumlar(0), Hepsini Oku

ZEYNEP- MUSA ALBAYRAK KÜLTÜR EVİNİN YAPIMI TAMAMLANDI


        İşadamı Musa Albayrak memleketine vefa borcunu ödüyor.

        Kelkit Belediyesi, hayırsever iş adamlarımızla birlikte  kültürel ve sosyal alanlar da eksikliği hissedilen tesisleri bir, bir ilçemize kazandırmaya devam ediyor.

        Bir süre önce açılan Hacı Şöhret Paşabeyoğlu Kültür Evi'nin ardından, Atatürk Mahallesinde inşa edilen Zeynep-Musa Albayrak kültür evinin yapımı da tamamlandı.

        Kelkit'li işadamı Musa Albayrak'ın, Gümüşhane için  ön Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 03 Aralık 2008 09:11, Yorumlar(0), Hepsini Oku

SORUMLULUKTAN KAÇMAK YOK


                 Melek Korkut "Çalışmalarımız aynı heyecanla devam ediyor."

        GÜYAD Kadın Kolları Başkanı Melek Korkut, gerçekleştirdikleri hizmetlerle beraber Gümüşhane'ye yeni bir soluk kazandırdıklarını kaydederken, bundan sonraki çalışmalarında aynı hız ve anlayışla devam edeceğini söyledi.

        GÜYAD gibi köklü bir derneğin Kadın Kolları olarak büyük bir sorumluluğu üzerlerinde taşıdıklarını söyleyen Korkut, geldiğimiz noktaya bakınca Gümüşhane başta olmak üze Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 03 Aralık 2008 09:01, Yorumlar(0), Hepsini Oku
 26 Sayfalar« İlk ... 22 23 24 25 26 


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 1.60527 saniyede 17 sorguyla oluşturuldu