Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhane   

M.P.M Karadeniz Bölge Müdürlüğünün Düzenlediği GZFT ANALİZİ GÜMÜŞHANE İÇİN YAPILDI


            Milli Prodüktivite Merkezi, Karadeniz Bölge müdürlüğünün Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odasıyla ortaklaşa düzenlediği ve açılımı Güçlü Yönler, Zayıf Yönler, Fırsatlar ve Tehdiler olan GZFT Analizi 8 Haziran 2005 Çarşamba günü saat 10.00 la 17.00 arasında Gümüşhane Valilik Toplantı Salonunda yapıldı.

            Valimiz Veysel Dalmaz, Belediye başkan vekili Bekir Sıtkı Acet, Ticaret ve Sanayi O Tamamını Oku »»»


Gönderen AdamGibi, Cuma, 10 Haziran 2005 16:40, Yorumlar(0), Hepsini Oku

MAİL ADRESLERİ


Sitemize kayıtlı mevcut üyelerimizin 12 tanesinin mail adresleri geçersiz. Duyurularımızı yaparken maillerin kendilerine ulaşmadığını farkettik. Aşağıda üye olurken yazılan mail adresi bulunan üyelerimiz profillerini güncelleyip gerçek mail adreslerini yazarlarsa biz gerekli düzenlemeyi yapıp kendilerine mail atacağız. Lütfen bu maile sahip üyelerimiz mail adreslerini düzeltirlerse kendilerine gelişmelerden haberlerden ve resimlerden daha hızlı haberdar edebiliriz :dudek_29@hotmail.com, fahri_cinar@hotmail.com, tombis52@hotmail.com, arifkadakal@hotmail.com, bahar21_304@hotmail.com, bay_sezai_29@hotmail.com, www.irfan_parlak@mynet.com, salo_29@mynet.com, edrot@mynet.com, halto2953@hotmail.com, karahn29@hotmail.com.tr, bitanem_20_29@hotmail.com...
Tamamını Oku »»»


Gönderen AdamGibi, Perşembe, 09 Haziran 2005 16:56, Yorumlar(0), Hepsini Oku

KUŞAKKAYA AĞLIYOR !!!


İlimizin en önemli sorunlarından biri olan ve Demokrat Gümüşhane Gazetesi yazarı Önder TURHAN'ın kaleme aldığı "Kuşakkaya Ağlıyor" makalesinde dile getirilen Kuşakkaya'nın ağaçlandırılmasıyla ilgili makaleyi okumanızı ve düşüncelerinizi paylaşarak bir kamuoyu oluşturmanızı rica ediyoruz...

Tamamını Oku »»»


Gönderen AdamGibi, Perşembe, 09 Haziran 2005 11:21, Yorumlar(0), Hepsini Oku

İBRAHİM ÇELİK’İN “KELKİTLİ GELİN” ADLI ALBÜMÜ ÇIKTI


 Hemşehrimiz sanatçı İbrahim ÇELİK’in “Kelkitli Gelin” adlı müzik albümü çıktı. Kaset ve CD olarak tüm müzik marketlerde yer alan sanatçının albümü kısa sürede büyük ilgi gördü.
 Aslen Kelkit Sadak köyünden olan ve Fransa’da yaşayan sanatçının klip çekimleri Gümüşhane’de yapılmıştı.

Tamamını Oku »»»


Gönderen AdamGibi, Çarşamba, 08 Haziran 2005 09:49, Yorumlar(0), Hepsini Oku

MİLLETVEKİLİMİZ TEMEL YILMAZ’DAN MİLLİ EĞİTİME 1,2 TRİLYON


 Milletvekilimiz Temel YILMAZ gazetemize yaptığı açıklamada Milli Eğitim Bakanı Hüseyin ÇELİK’le yaptığı görüşmeler neticesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğüne 1,2 trilyon lira gönderileceğini söyledi.
 YILMAZ açıklamasında, gönderilen paranın inşaatı devam eden okulların ihtiyacı ve araç-gereç alımında kullanılabileceğini belirtti.

Tamamını Oku »»»


Gönderen AdamGibi, Çarşamba, 08 Haziran 2005 09:48, Yorumlar(0), Hepsini Oku

MESLEK YÜKSEK OKULUNDA MEZUNİYET HEYECANI


    KTÜ Gümüşhane Meslek yüksek Okulu bu yıl vereceği mezunları için 3 Haziran günü akşamı Aydın Doğan Spor Salonunda mezuniyet gecesi düzenledi.
    Açış konuşmasını yapan Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Basri ERTAŞ mezun olan öğrencilerin ülkemiz için hayırlı olmasını diledi.
    Belediye Başkan Vekili Bekir Sıtkı ACET’inde bir konuşma yaptığı programda, Vali Vekili Nihat KARABİBER’de bir konuşma yaparak “Mezuniyet heyecanını yaşayan değerli gençler, devletimize, milletimize olan vefa borcunuzu unutmadan ve bu şuurla meslek hayatınıza atılmanızı bekliyorum” dedi.
   Tamamını Oku »»»


Gönderen AdamGibi, Çarşamba, 08 Haziran 2005 09:47, Yorumlar(0), Hepsini Oku

BURSA GÜMÜŞHANELİLER DERNEĞİ GÖRKEMLİ ŞENLİKLER DÜZENLEDİ


    Gurbetteki Gümüşhane Derneklerinin yaz mevsimi şenlikleri ve etkinlikleri devam ediyor.
   Bursa'daki Gümüşhane'liler Derneği   5 Haziran günü düzenledikleri şenliklerde birlik ve beraberliğin en güzel örneğini sergilediler.
    Torul Kirazlık Köyünden Bursa'ya göç eden ve orada Ülkü Köyü oluşturan hemşehrilerimizin   düzenledikleri şenliklere binlerce Gümüşhane'linin yanısıra eski valilerimizden Emekli Vali Mustafa KARAER ile Bursa Milletvekillerinden bazıları katıldı.
    Dernek Başkanı Tahsin KARA ve Köy Hizmetleri eski Bölge Müdürü H.İbrahim Tamamını Oku »»»


Gönderen AdamGibi, Çarşamba, 08 Haziran 2005 09:45, Yorumlar(0), Hepsini Oku

5 HAZİRAN DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ KUTLANDI


    5 Haziran Dünya Çevre Günü bu yıl Torul İlçemize bağlı Altınpınar Beldesinde kutlandı.
    İl Çevre ve Orman Müdürlüğünün organizesinde, Torul Altınpınar Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen etkinliğin açılış konuşmasının İl Çevre ve Orman Müdürü Hayrettin YILDIRIM yaptı. YILDIRIM yaptığı kısa konuşmada ''  Çevre, tüm canlıların yaşamları boyunca ilişkilerini sürdürdükleri, karşılıklı olarak etkileşim ve dayanışma içinde bulundukları fiziksel, biyolojik, sosyal, kültürel ve ekonomik ortamıdır''  diye tanımlayarak İnsanların da doğanın bir parçası olduklarını, çevr Tamamını Oku »»»


Gönderen AdamGibi, Çarşamba, 08 Haziran 2005 09:44, Yorumlar(0), Hepsini Oku

VALİ DALMAZ'IN EŞİ SIDIKA DALMAZ'DAN ANLAMLI KAMPANYA


     Valimiz Sn.Veysel DALMAZ'ın eşi Sıdıka DALMAZ fakir ve muhtaç durumdaki ailelere yardım maksadıyla “Muhtaçlara Gönülü Yardım Kampanyası” başlattı.
    50 aileye yapılması planlanan yardımda öncelik; eşi ölen, eşinden ayrılan dul ve fakir kadınlarımıza yardımcı olmak, evlenme yaşına gelmiş fakir kızlarımıza çeyiz almak, okuyan fakir öğrencilere yardım etmek olduğunu belirten Sıdıka DALMAZ ; Valimiz Sn.Veysel DALMAZ'da bu kampanyaya tam destek sağlıyor. Gümüşhane'de yoksul ve fakirimiz bir hayli fazla. Gümüşhane de kaldığımız süre içerisinde bu vatandaşlarımıza destek vermek için elimden gelen her şeyi yapacağım. Bu kamp Tamamını Oku »»»


Gönderen AdamGibi, Çarşamba, 08 Haziran 2005 09:41, Yorumlar(0), Hepsini Oku

BAŞARILI ÖĞRENCİLERE ÖDÜL


            31 Mayıs Dünya Sigara Bırakma günü sebebiyle lise ve dengi okullar arasında düzenlenen kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

            Her yıl binlerce vatandaşımızı sigara yüzünden kaybettiğimizi belirten İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş Özdemir, toplumun bu konuda duyarlılığının geliştirilmesi amacıyla bir Tamamını Oku »»»


Gönderen AdamGibi, Cumartesi, 04 Haziran 2005 08:13, Yorumlar(0), Hepsini Oku

“1804 KİŞİDEN 1358 İ STADYUM İŞYERİ OLSUN” DEDİ


         DHA.nın Gümüşhane muhabiri gazeteci Hayati Yalçın’ın 1804 kişiyle yaptığı ankete göre, ankete katılanların % 75,28 i Atatürk Stadyumunun iş merkezi olarak, % 24,72 sinin de stad olarak kullanılması taraftarı.

            Yalçın’a göre 1804 kişiden 1358 i işyeri, 466 sı da stad olmasını istedi.

Tamamını Oku »»»


Gönderen AdamGibi, Cumartesi, 04 Haziran 2005 08:11, Yorumlar(0), Hepsini Oku

DYP GÜMÜŞHANE İL TEŞKİLATINDA YENİ BAŞKANLIK DİVANI OLUŞTURULDU


         DYP Gümüşhane  il teşkilatında İl Başkanlığı seçimlerinden sonra görev dağılımı yapıldı. Parti 2. İl Başkanlığı ve Muhasipliğine Ali Kemal Aras, Teşkilattan Sorumlu İl Bşk. Yrd. Nurettin Şanlıtürk, Gençlik ve kadınlardan Sorumlu İl Bşk. Yrd. Nedim Aras, Basın ve Yayından Sorumlu İl Bşk. Yrd. Semih Dabağ, Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Bşk. Yrd. Kamil Yılmazer, Parti Sekreterliğine de Zeynel Abidn Yılmazer getirildi

Tamamını Oku »»»


Gönderen AdamGibi, Cumartesi, 04 Haziran 2005 08:11, Yorumlar(0), Hepsini Oku

TEKSTİL DİKİŞ KURSU DEVAM EDİYOR


            Dış Ticaret Müsteşarlığı, İstanbul Tekstil, Konfeksiyon İhracatçılar Birliği ile Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığının birlikte organize ettikleri Tekstil Dikiş Kursu başladı.

            Eski garajlarda konteynir içinde sürdürülen kursa ön elemeyle kursiyer alınıyor.

        & Tamamını Oku »»»


Gönderen AdamGibi, Cumartesi, 04 Haziran 2005 08:10, Yorumlar(0), Hepsini Oku

SİGARA ÖLDÜRÜR !!!


     İl Sağlık Müdürlüğü ve Gençlik Merkezinin birlikte koordine ettiği SİGARA ÖLDÜRÜR konulu konferans bugün saat 10:00'da Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleşti.
     Sağlık Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürü Murat ERGİN'in sunduğu programda Kelkit Devlet Hastanesi doktorlarından Ali ÖLMEZ, Gümüşhane Emniyet Müdürlüğünden Başkomiser Erdem EYLENEN yaptıkları konuşmaları sunum eşliğinde salonda bulunan dinleyicilere sundular. Programın başlangıcında GÜKSAD oyuncularının sigara ile ilgili kısa skeci sunmasının ardından, Başkomiser Erdem EYLENEN mikrofonu devraldı. Ardından Dr. Ali &O Tamamını Oku »»»


Gönderen AdamGibi, Cuma, 03 Haziran 2005 12:34, Yorumlar(0), Hepsini Oku

DÜNYA SİGARASIZLAR GÜNÜ İLE İLGİLİ PROGRAM DÜZENLENDİ


       Dünyada 31 Mayıs Dünya Sigarasızlar günü olarak belirlendi.
    Sigarasızlar günü nedeniyle ilimiz İl Milli Eğitim Müdürlüğü  dün Milli Eğitim Müdürlüğü makamında bir program düzenledi.
    Haftada bir gün sigaranı benim için yakma sloganıyla kampanyayı başlatan Milli Eğitim Müdürü Durmuş ÖZDEMİR “İnsanlarımızı ve gençlerimizi sigara tehlikesinden korumak en büyük amacımızdır” dedi.
    31 Mayıs Dünya Sigarasızlar günü nedeni ile Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği kompozi Tamamını Oku »»»


Gönderen AdamGibi, Salı, 31 May 2005 23:27, Yorumlar(0), Hepsini Oku
 746 Sayfalar« İlk ... 736 737 738 739 740 741 742 743 744 ... Son »


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.44232 saniyede 24 sorguyla oluşturuldu