Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Torul Gençlerbirliği->BAKAN ÖZAK, TORUL MAÇINI İZLEYECEK   

BAKAN ÖZAK, TORUL MAÇINI İZLEYECEK


       Ankara Atatürk Kültür Merkezinde yapılan “Gümüşhane Tanıtım Günlerine” katılan Devlet Bakanı Faruk Özak, Torul Gençlerbirliği standını ziyaret ederek, kulüp başkanı Evren Evrim Özdemir’le bir süre görüştü.

     Kulübün son durumu hakkında Başkan Özdemir’den bilgi alan Bakan Özak, 13 Mart pazar günü saat 17.00 Anakara’da Çankaya belediyesi ile oynanacak maçta Torul Gençlerbirliği voleybol takımına başarılar diledi.

       Türkiye Aroma Voleyboler Erkekler 1.liginde mücadele eden ve Karadeniz temsilcisi olan Torul Gençlerbirliği’nin maçını izlemeye geleceğini söyleyen Bakan Özak, Torul Gençlerbirliği’ni takip ettiğini ve bu yıl kısıtlı imkanlarla mücadele eden bu takımın 1.ligde kalacak gücünün olduğuna inandığını söyledi. Özak, önümüzdeki yıl daha güçlü bir takım oluşturmak için Karadenizlilere takımın etrafında  birleşme çağrısı yaptı.

      Kulüp başkanı Evren Özdemir de yaptığı açıklamada, “Her zaman yanımızda olan büyüklerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Müsabaka günü yanımızda sayın bakanımızın, milletvekillerimizin, belediye başkanlarımızın olmasının bizlere güç katacak. Ankara’da yaşayan tüm Karadenizlileri müsabakaya davet ediyorum.”TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Cumartesi, 12 Mart 2011 23:56, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.0412 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu