Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Torul Gençlerbirliği->ÖZDEMİR, ÇANKAYA MAÇINI DEĞERLENDİRDİ   

ÖZDEMİR, ÇANKAYA MAÇINI DEĞERLENDİRDİ


      Türkiye Aroma Erkekler Voleybol Birinci liginde mücadele eden ve hafta sonu karşılaştığı Çankaya Belediyesi Anka Spor müsabakasından 3-2 mağlup olmasına rağmen aldığı 1 puanla ligde kalmayı garantileyen Torul Gençlerbirliği hedefine ulaştı.

      Kulüp Başkanı Evren Evrim Özdemir, yaptığı açıklamada Çankaya Belediyesi ANKA maçında istediklerini aldıklarını belirterek, “Ligde kalmayı garantiledik. Hafta sonu Fenerbahçe maçına rahat çıkacağız.” dedi.

       Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa illerinin takımlarıyla Aroma Erkekler Voleybol Birinci Liginde mücadele eden Torul Gençlerbirliği’nin sezon öncesinde ‘misafir takım’ olarak görüldüğünü dile getiren Özdemir, “Bu sezon bizim tek hedefimiz ligde kalmaktı. Onu başardık. Küçük bir ilin, küçük bir ilçesinin takımı olarak çok zor rakiplerle mücadele ettik. Bu sezon bizim için bir denemeydi. Gelecek sezon daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

        Özdemir, sporculara 17 Mart Perşembe gününe kadar izin verildiğini de sözlerine ekledi.TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Pazartesi, 14 Mart 2011 17:25, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.04812 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu