Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhanespor->GÜMÜŞHANESPOR'DA BAYRAKTAR DÖNEMİ SONA ERDİ   

GÜMÜŞHANESPOR'DA BAYRAKTAR DÖNEMİ SONA ERDİ


-TEKNİK DİREKTÖR SİNAN BAYRAKTAR İSTİFA ETTİ

      Spor Toto 3.Lig, 1.Grupta mücadele eden Gümüşhanespor’da son haftalarda alınan başarısız sonuçların ardından teknik direktör Sinan Bayraktar istifa ettiğini açıkladı.

     Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında takımın başına gelen Bayraktar, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Gümüşhanespor’da iki dönem başarılı günlerimiz oldu.” dedi.

     Bayraktar, geçen sezon takımla play-off maçlarına katılma başarısını gösterdiklerini fakat bu sezon beklenen başarıyı gösteremediklerini belirterek, görülen lüzum üzerine kulüpteki görevimden ayrılma kararı aldığını söyledi. Bayraktar, şunları söyledi: “Futbolda, bazen kan değişiklikleri gerekir. Bunlar futbolun doğal akışında olan şeylerdir. Görevim süresice desteğini her zaman esirgemeyen Kulüp başkanı Kurban Karagöz ve ekibine teşekkür ediyorum. Gümüşhane futbol kamuoyu başkan Karagöz’ün değerini iyi anlamalı ve bilmelidir.”

      Akşam saatlerinde istifasını açıklayan Bayraktar’ın yerine yeni bir teknik direktörle anlaşma yapılana kadar yardımcı antrenörler Aykan Atik ve Alper Acar’ın takımı çalıştıracağı öğrenildi. Öte yandan istifasını açıklayan Bayraktar’a, tesislerden ayrılmadan önce kulüp müdürü Yücel Nas tarafından için çiçek verildi.
TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Salı, 27 Eylül 2011 18:49, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 1.37164 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu