Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhane->EMEKLİ ÖĞRETMEN EVİNİ DEPREMZEDE AİLEYE TAHSİS ETTİ   

EMEKLİ ÖĞRETMEN EVİNİ DEPREMZEDE AİLEYE TAHSİS ETTİ


     Gümüşhaneli emekli öğretmen Tayfur Ağaç (55) , Gümüşhane merkez Özcan Mahallesindeki eşyalı evini 4 kişiden oluşan depremzede aileye tahsis etti.

     Önümüzdeki hafta Van’dan gelecek ailenin eve yerleşeceğini kaydeden Ağaç, evleri yıkıldığı için bir süre çadırlarda konaklamak zorunda kalan ailenin acılarını bir nebze hafifletmek için böyle bir girişimde bulunduklarını söyledi.

    Ağaç, açıklamasında “Van’da yaşanan deprem sonrası yuvaları bozulan, bu soğuk havalarda çadırlarda kalan ailelerden birisini yaz mevsimine kadar eşyalı olarak boş olarak duran evimde misafir edeceğim. Evi müsait olan Gümüşhaneliler Vanlı kardeşlerimize bu tür yardımları yapsınlar. Deprem, sel, yangın gibi tabi afetler insanoğlunun her zaman karşılaşabileceği olaylardır. Bugün onlara, yarın bize” dedi.TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Perşembe, 17 Kasım 2011 21:26, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 1.58487 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu