Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhane->KELKİT HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ TOPLANTISI GÜMÜŞHANE'DE   

KELKİT HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ TOPLANTISI GÜMÜŞHANE'DE


         Kelkit Havzası Kalkınma Birliği, İl Valilerinin öncülüğünde İl Özel İdareleri,Belediyeler,Üniversiteler,Sivil Toplum Kuruluşları ve bölge yaşayanlarının katılımı ile kurulmuştu. Birliğin amacı, Kelkit havzasına yönelik sektörel,doğal kaynaklar ve çevre,kültürel ve beşeri mevcut yapıyı tanımlayıcı bilgilere  ulaşılması,  havza  sektörlerinin güçlü ve zayıf yönleri,tehdit ve fırsatları konularında bölge gelişim stratejilerindeki önceliklerin belirlenmesi ile havzanın sürdürülebilir gelişimi için önemli açılımlar yapmak. On aydır faaliyetini sürdüren birlik kuruluş gaye ve hedeflerini, dönem içindeki çalışmalarını geniş bilgilendirme toplantıları aracılığıyla kamuoyu ile paylaşmak; 2005 yılı faaliyetlerini Danışma kurulu organlarının katılımıyla daha etkin biçimde planlamak üzere 27-28 Mayıs 2005 tarihlerinde Gümüşhane İlinde yapacak.
     Toplantıya Erzincan, Gire-sun,Gümüşhane,Sivas,Tokat Valileri ve bu illerin Milletvekilleri, Belediye Başkanları,ÇEKÜL Vakfı Başkanı Prof.Dr. Metin Sözen, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Zehra Seyfikli, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mehmet Bakır, akademisyenler, Kelkit çayına komşu ilçe ve belde Belediye başkanları katılacak.
TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen AdamGibi, Cuma, 20 May 2005 14:46, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.2485 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu