Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhane->AYDIN DOĞAN ŞEHRİMİZDE İDİ   

AYDIN DOĞAN ŞEHRİMİZDE İDİ


     Türkiyenin sayılı işadamlarından hemşehrimiz Aydın DOĞAN, eşi ve bazı gazetecilerle ilimize bir ziyarette bulundu. 22 Mayıs günü ilimize gelen sayın DOĞAN’a, Valimiz Veysel DALMAZ, Milletvekilleri Sabri VARAN,  Temel YILMAZ, Belediye Başkanı Mustafa CANLI eşlik etti.
      Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni  Ertuğrul ÖZKÖK ve Milliyet Gazetesinden Sedat ERGİN’in de katıldığı  ziyarette ilk olarak Süleymeniye Mahallesi ve Belediye Başkanlığının DSİ karşısındaki bahçeye yaptırmayı planladığı tesisin  proje yeri gezildi. Aynı gün akşamı DSİ’de onuruna verilen yemekte Aydın DOĞAN  Kültür Spor Kulübü Halk Müziği ekibinin söylediği Gümüşhane Türkülerine eşlik etti.
      GÜMÜŞHANESPOR' DAN HEDİYE YAĞMURU
      Gümüşhanespor' a maddi destek sağlamak amacıyla satılan biletlerin hediye çekilişleri noter huzurunda yapıldı.
     Yapılan çekilişler sonucunda 2 adet oturma grubu, yemek odası, yatak odası, bilgisayar,kamera,buzdolabı,çamaşır makinası,bulaşık makinası, tv,fırın,halı yıkama makinası, müzik seti,çek-yat,digital fotoğraf makinası,uyku seti ve 7 adet cep telefonu talihlileri belli oldu. Gecede Kulüp adına konuşma yapan kulüb başkanı Tamer Ünsal “ Aydın Doğanın Türkiye ve ilimize yaptığı hizmetler tartışılamaz. Bu kadar hortumcunun olduğu ülkemizde kendisinin dürüstlüğünden dolayı her zaman gurur duyuyoruz.  Kulübümüze geçmişte, bugün ve yarın yapacağı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Kulübümüzün onursal başkanı olduğundan gurur duyuyorum. “ dedi 
     Daha sonra kulübe maddi ve manevi destek sağlayan onursal başkan Aydın Doğan'a yaptığı yardımlardan dolayı kendi isminin yazılı olduğu 29 numaralı forma ve plaket verildi. Gecede konuşma yapan Aydın Doğan “ Bu akşam sizinle beraber olmaktan fevkalade mutluyum. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.  Ben mezara kadar Gümüşhane Sporluyum. Elimden geldiği ölçüde her zaman yardımcı olacağım olmaya da devam edeceğim. Başarılarınızın devamını temenni ediyorum”dedi.
    Gümüşhanespor' a katkılarından dolayı vali Veysel Dalmaz, Milletvekili Sabri Varan, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Alay Komutanı Albay Yusuf Marangoz, eski Adalet Bakanı Oltan Sungurlu,Emniyet Müdürü Ali Tom,işadamları esnaf ve daire müdürlerine plaket verildi.
    DOĞAN KELKİT’TE
    İşadamı Aydın DOĞAN ve beraberindeki heyet 23 Mayıs günü Kelkit’e geçti. Burada Organik Tarım ve Aydın Doğan Meslek Yüksek Okulunu ziyaret eden DOĞAN yetkililerden bilgi alarak ilimizden ayrıldı.
TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen AdamGibi, Çarşamba, 25 May 2005 14:37, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.91464 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu