BUNDA BİR İTOLİTLİK VAR...

Bizim yörede bir dalavere bir iş olunca yaşlılar derdi ki bunda bir itolitlik ( itoğluitlik) vardır. 

Şu bir iki aydır her dakikamızı meşgul eden ve daha uzunca bir süre daha meşgul edeceğe benzeyen bu korona virüste de sanki bir itolitlik var gibi...

Yahudi kökenli mikrobiyologlarında içinde olduğu derincilerin işi olduğu hissini taşıyorum.  Bu grubun dünyayı    yeniden dizayn etmek için  geliştirdikleri bir savaşta olabilir  bu.

Önce ABD'nin önünde ekonomik bir güç olan Çin 'de bu işi başlatmaları bir tesadüf mü acaba?

Bu oluşum belki şunu hesap edemedi:

''Ya bunun ucu bize de dokunursa ya da ipin ucunu çok kaçırır da hristiyanlarada zarar verirsek.''

Ama onlar için her zaman bir çözüm yolu vardır. Ve bulurlarda. Ama şunu da unutmayalım ki gün gelir zalimlerin silahı , başka zalimleride vurur. Işte bir virüsle de bir çok   zalim dize geldi.

Şimdi  bu virüsü ortaya çıkaranlar panzehirinide üretmişlerdir. Ama insanlara biraz daha korku verdirip, ondan sonra da çok pahalı bir şekilde ilacı piyasaya süreceklerdir.

Onlar için her zaman para ve hâkimiyet  en önce gelir.Onlara kim yüksek sesle hitap ederse cezaya razı olmuş demektir. Zalim Çin başbakanının bir kaç ay önceki beyanlarına bakılabilir....

Artık savaşlar topla tüfekle olmamaya başladı. Artık savaşlar biyolojik silahlarla yapılıyor.

Patates ,domates, salatalık, buğday tohumları başta olmak üzere  ithal ettiğimiz tohumlar niye ikinci yıl aynı verimi vermiyor acaba?

Evet onlar virüs üretirken çaresini bulurken biz ne yapıyoruz?????

Bunların yaptıkları nedense hep bizim alehimize oluyor. Neden acaba???

Müslümanlar hala gafletten uyanamadı. Uyanmayada pek niyetleri yok gibi...

Oysaki Kuran-ı Kerim'de hiç düşünmez misiniz, hiç akıl etmez misiniz uyarıları kaç yerde geçiyor, biliyor muyuz? 

Ama Allah C.C'u nurunu er geç bir avuç müslümanla da olsa onların üzerinden tamamlayacaktır. Bu günlerde inşallah yakındır. Asr-ı saâdet yaşanacaktır.İslamiyet dünyaya hakim olacaktır. Belkide şu karışıklık onun habecisidir. Kim bilir!!!!!!!!

YORUM EKLE