Gelecek Aydınlık

Günün özeti, başlığımda da belirttiğim gibi “Gelecek Aydınlık”

Gümüşhanespor’umuz zorlu bir deplasmandan daha galibiyetle dönüyor. Sezon başında çokça eleştirdiğimiz takım yüzümüzü güldürmeye devam ediyor. Belki de “haksızlık etmişiz” diyoruz içimizden öyle değil mi?

Ligin 9. Haftasını 6. Sırada tamamlamış olduk bu galibiyet ile. İzzet’in erken sakatlanması moralleri bozmuş olsa da 45 dakika da Gökhan’ın attığı gol ve soyunma odasına önde girmenin verdiği motivasyon ile ikinci yarı “Çanakkale Geçilmez”leri oynayan başta kalecimiz Oğuz olmak üzere tüm oyuncularımızın ayaklarına, yüzlerinden akmış olan alın terlerine sağlık.

Pazar günü Kırklarelispor ile Gümüşhane’de karşılaşacağız. Sezon boyunca bir türlü tıka basa dolmayan bir stat var karşımızda. Bunun sebebi giden kötü sonuçlar dediler, bahane kabul ettik etmememiz gerekirken. Ama şimdi, zirveye sadece 4 puan geride bir takım var önümüzde. Hazır pasta ikramı bu, geri mi çevrilir?

Nasıl ki gelen bir yemeği, çöpe dökmek günah ise bu güzel takımın başarılı geçen haftalarından sonra o stada gitmemekte günahtır bu takım için.

Geçen sene televizyon veriyordu maçları, 3.ligti herkes sıkılmıştı, her türlü bahanesi olan bir seneydi. Ama bu sene hedeflerine biraz daha yaklaşmış bir takım için bu maça gelmemek kimliğine yazıktır ey Gümüşhane!

Tüm hafta boyunca LÜTFEN! Herkes üzerine düşen görevini yapsın, herkesi haberdar etsin, işine gelmeyip haberi olmamış gibi yapanları özellikle kolundan tutup o stada getirin. Bu hafta gerekirse “zorla” alacağız 3 puanı!

Eeee.. Kuru kuruya tebrik etmek olmaz öyle değil mi?

Sevgiler..
YORUM EKLE

banner406