GÜMÜŞHANE'NİN SESSİZ ÇIĞLIĞI

Evet, Gümüşhane'de neler oluyor? Siyaset allak bullak. 

Birileri düşmüş seçim derdine. Sessizlerin çığlığını duyan yok. Birileri birbirini suçlama yarışına girmiş. Kurumlar arasında iyisini ben yaptım tartışması sürüp gitmektedir.

Kime inanacağız? Ali'ye mi Veli'ye mi Celil'e mi?

Kime oy vereceğiz :

A'ya mı, C'ye mi, İ'ye mi veya M'ye mi?

Seçimimizi neye göre yapacağız? Hangi kriterlere göre yapacağız? Şahısların dediklerine mi inanacağız? Yapılanlara mı bakacağız ya da  yapılmayanlara mı? Yoksa yerel basındaki  haberlere mi itibar edeceğiz? 

Biz kime inanacağız? Biz kime oy vereceğiz? Biz neye göre oy vereceğiz? Siyaset bu kadar niye kirli? Küçücük ilimizde niye herkes birbirinin aleyhinde konuşuyor? Niye hiç kimse birbirine doğruları söylemiyor? Niye sesi çıkmayan vatandaşa kimse kulak vermiyor? Niye herkes kendi menfaatini düşünüyor? Niye kimse milletin menfaatini düşünmüyor?

Söylemlere değil icraatlara bakmak lazım değil mi? Milleti bu hengâmeden kim çıkaracak ? Politikacılar mı yoksa sessi çıkmayan sessizlerin çığlığı mı?

İşte bunu hep birlikte 31 Mart'ta birlikte göreceğiz. İnşallah kazanan Gümüşhane'mizin hiç hesaba katılmayan sessiz çığlığı olur.

YORUM EKLE

banner406

Gümüşhane Pestil Köme

banner524

banner525

Yandex.Metrica