Final Akademi okulları açılıyor

Türkiye’nin eğitim markası olarak hizmetlerine soluksuz bir şekilde devam eden Final Eğitim Kurumları Gümüşhane’de sürdürdüğü çalışmalarına bir yenisini ekliyor.

Final Akademi okulları açılıyor

Türkiye’nin eğitim markası olarak hizmetlerine soluksuz bir şekilde devam eden Final Eğitim Kurumları Gümüşhane’de sürdürdüğü çalışmalarına bir yenisini ekliyor.

Daha önce dershane ve son 3 yıldır da özel öğretim kursu olarak çalışmalarını yürüten Gümüşhane Final Eğitim Kurumları 2019 Eylül ayından itibaren Hasanbey Mahallesi’nde “Final Akademi Ortaokulu ve Anadolu Lisesi” olarak faaliyetlerine devam edecek.

Açıklamalarda bulunan Gümüşhane Final Eğitim Kurumları Kurucusu Muhammet Kaya, Türkiye’deki yüzlerce Final şubesinden birisi olarak ‘’hem yaşam hem sınav başarısı’’ sloganı ile ana sınıfı, ortaokul ve Anadolu Lisesi olarak öğrencilere ve Gümüşhane’ye hizmet etmeye hazırlandıklarını söyledi.

Kaya, Gümüşhane Final Eğitim Kurumları olarak 2 bin metrekare kapalı alana sahip toplam 25 dersliği, 700 metrekare açık alanı, konferans salonu, müzik ve resim atölyelerine sahip, öğrencilere, Gümüşhane’ye yakışan bir şehir okulu projesi ile Gümüşhane’de 2005’te özel öğretimde başladıkları yolculukta yeni bir sayfa açtıklarını kaydetti.

Kuruculardan Ziya Kaymak da Final Eğitim Kurumları olarak 39 yıldır Türkiye’de, 14 yıldır da Gümüşhane’de oluşturdukları birikim ile “Geleceğin Türkiye’’sini inşa edecek, bireysel, akademik ve sosyal gelişimi gerçekleşmiş yeni nesiller yetiştirecek, ilimizin eğitimine katkı sağlayacak bir okul ve eğitim politikası oluşturduklarını ifade etti.

Final Akademi Okullarında öğrencilerin hem okul hem kurs ihtiyacının karşılanacağını ve tüm öğretim kademeleri düzeyinde çocukların her anlamda kendilerini tanımaları sağlanarak kariyer profili oluşturulacağını kaydeden Kaymak, bu profiller ile meslek yönelimlerinin sağlanacağını, ayrıca Final Okullarında dil eğitiminin oldukça önemli olduğunu bu eğitimin ana sınıfından ‘’oyun tabanlı öğrenme’’ ile başlayacağını ve 12.sınıf sonuna kadar ‘’yabancı dil konuşabilen öğrenci’’ hedefi ile devam edeceğini ifade etti.

Kurucu Muhammet Kaya, “27 Nisan 2019 Cumartesi 4,5,6,7,8,9,10 ve 11. sınıflara yapacak olduğumuz bursluluk ve indirim sınavına tüm öğrencilerin davetli olduğunu, sınava girmek için de mutlaka 26 Nisan 2019 Cuma gününe kadar kurs merkezimize gelerek başvuru yapmaları gerekiyor. Yıllardır attığımız her adımda bize desteklerini esirgemeyen bütün veli ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Samet
Samet - 1 yıl Önce

Başarılarınız devamını dilerim. Ülkemizin eğitim öncülerinden final ailesinin kitlesel markasına yakışır bir kadro ve kalitesine sahip olacağı hiç şüphesizdir. Kazanan Gümüşhane eğitimi olacaktır.

SIRADAKİ HABER

banner406