Geçit Köyü iftarının konuğu AK Parti oldu

AK Parti Gümüşhane il teşkilatı Gümüşhane-Bayburt karayolu üzerinde her Ramazan ayında binlerce kişinin ücretsiz iftar yaptığı Geçit köyündeki iftar sofrasına konuk oldu.

Geçit Köyü iftarının konuğu AK Parti oldu

AK Parti Gümüşhane il teşkilatı Gümüşhane-Bayburt karayolu üzerinde her Ramazan ayında binlerce kişinin ücretsiz iftar yaptığı Geçit köyündeki iftar sofrasına konuk oldu.

AK Parti İl Başkanı Av. Celalettin Köse beraberinde İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Fatih Gürses, İl Genel Meclisi Üyeleri Halit Okur, Mihdat Uçan, partililerle birlikte Geçit Köyünde her Ramazan ayında geleneksel olarak hayırsever vatandaşların girişimleriyle düzenlenen iftar programında vatandaşlarla bir araya geldi.

İftarın ardından vatandaşlarla sohbet eden İl Başkanı Köse, Geçit köyünde iftar yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ramazan ayının bereketini, huzurunu, mutluluğunu vatandaşlarımızla beraber yaşıyoruz. Bugün bu mübarek ayda sofralarını paylaşmayı kendilerine görev olarak gören vatandaşlarımızın misafiri olduk. AK Parti ailesi olarak bizler her zaman vatandaşlarımızla iç içe olmanın gayreti içinde olduk, olmaya da devam edeceğiz. Geçit Köyü halkıyla iftar yapmaktan mutlu olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Bizleri gönül sofralarında ağırlayan Geçit Köyü halkına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Geçit Köyü Muhtarı Hayri Osmanoğlu ise, AK Parti heyetinin ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti belirtti. Geleneksel olarak 10 yıldır iftar düzenlediklerini dile getiren Osmanoğlu, “İstanbul’daki dernekler ve köy halkı tarafından toplanan paralarla ramazan ayı boyunca köyümüzde ücretsiz olarak iftar veriyoruz. Ramazan ayının manevi iklimine yakışır bir şekilde 10 yıldır misafirlerimize yemek ikramda bulunuyoruz. Yoldan geçenler durup iftarını yapıyorlar. Onların duaları bizlere yetiyor. Bugün ki misafirlerimiz AK Parti İl Başkanımız, İl Genel Meclisi Başkanımız, merkez ilçe başkanımız, meclis üyelerimiz ve partililer oldu. Soframızı bugün onlarla paylaştık. Bizleri yalnız bırakmadıkları için kendilerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2019, 12:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner406