Memur-Sen üyelerine Trabzon İmperial Hastanesinde indirim

Gümüşhane Memur-Sen İl Temsilciliği Trabzon Özel İmperial Hastanesi ile birçok kalemde yüzde 20'ye varan indirim protokolü imzaladı.

Memur-Sen üyelerine Trabzon İmperial Hastanesinde indirim

Gümüşhane Memur-Sen İl Temsilciliği Trabzon Özel İmperial Hastanesi ile indirim protokolü imzaladı.

Gümüşhane Memur-Sen İl Temsilcisi Musa Uncu ve Trabzon Özel İmperial Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Op. Dr. Ekrem Sağlam tarafından imzalanan indirim protokolüyle Gümüşhane Memur-Sen üyeleri, Trabzon Özel İmperial Hastanesi’nin hizmetlerinden indirimli olarak yaralanacak.

İmzalan indirim anlaşması ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Gümüşhane Memur-Sen İl Temsilcisi Musa Uncu, Memur-Sen’in ülke genelinde ve yerelde üyelerinin özlük, sosyal ve ekonomik katkı sağlamak için çalışmalarına devam ettiğini, bu kapsamda yaptıkları çalışmalara bir yenisini daha eklediklerini söyledi.

Başkan Uncu, “Memur-Sen Konfederasyonu olarak yetkili olduğumuzdan beri üyelerimize sosyal, ekonomik, kültürel ve özlük kazanımlar sağlıyoruz. Bunun pek çok örneğini sıralamak mümkündür. Son olarak Konfederasyonumuza bağlı sendikalarımızın üyeleri kendi, eşi ve çocukları ile birinci derece yakınları olan bakmakla yükümlü oldukları anne ve babalarının yararlanabileceği indirim anlaşması imzaladık. Trabzon Özel İmperial Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Op. Dr. Ekrem Sağlam ve Yönetim Kuruluna bu sürece verdikleri katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Bu protokol ile üyelerimize Özel İmperial Hastanesi’nde ayakta muayene/tanı tedavi hizmetleri için hastanenin almakta olduğu farklar üzerinden %20 indirim uygulanacaktır. Küçük – Büyük cerrahi işlemler, ameliyatlar ve otelcilik hizmetleri için %20 indirim uygulanacaktır. Özellikli malzemeler, İlaçlar ve Sağlık Uygulama Tebliği (SUT) dışındaki durumlar indirme tabi değildir. Her türlü diş tedavisi için %20 indirim uygulanacaktır. Bir yıl süre ile devam edecek sözleşmenin sendikalarımız üyelerine hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Hastane adına sözleşmeyi imzalayan Özel İmperial Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Op. Dr. Ekrem Sağlam ise “Sözleşmeyle birlikte, Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı sendika üyelerine daha fazla katkı sağlamayı hedefliyoruz. Özel İmperial Hastanesi Ailesi olarak, kaliteli hizmet sunmaya ve gelişmeye devam ediyoruz. Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Sendika üyelerine de aynı hizmeti vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Protokolün, her iki kurum için de hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner406