Üçüz bebeklerine 'Recep', 'Tayyip', 'Erdoğan' ismini verdi

Gümüşhane’nin Kürtün ilçesinde 6 önce dünyaya gelen üçüz bebeklerine "Recep", "Tayyip" ve "Erdoğan" isimlerini veren Tarık ve Gülüşan Şen çifti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la fotoğraf çekilmek istiyor.

Üçüz bebeklerine 'Recep', 'Tayyip', 'Erdoğan' ismini verdi

Gümüşhane’nin Kürtün ilçesinde 6 önce dünyaya gelen üçüz bebeklerine "Recep", "Tayyip" ve "Erdoğan" isimlerini veren Tarık ve Gülüşan Şen çifti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la fotoğraf çekilmek istiyor.

AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Celalettin Köse, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu, AK Parti Kürtün İlçe Başkanı Yücel Yusufoğlu ve AK Parti Gümüşhane Gençlik Kolları Başkanı Uğur Ülker, Şen çiftini ilçe merkezindeki evlerinde ziyaret etti.

Başkan Köse Şen çiftini tebrik ederek üçüzlere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın isminin verilmesinin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

AK Parti'de mahalle temsilcisi olarak görev yapan Tarık Şen'i gerçekleştirdikleri istişareler sonucunda İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak atadıklarını kaydeden Başkan Köse, “Çok isabetli, çok da hayırlı bir karar oldu. Burada olmaktan ziyadesiyle mutlu oldum. Hayatımda ilk defa üçüz kardeşler gördüm. İsimlerinin Recep, Tayyip ve Erdoğan oluşu da bizi ayrıca memnun etti. Bu bizim milletimizin, Gümüşhaneli, Kürtünlü hemşehrilerimizin Cumhurbaşkanımıza olan sevgilerini gösteriyor” diye konuştu.

AK Parti İl Başkanlığı olarak üçüz çocuk sahibi Şen ailesine maddi ve manevi destek sağlayacaklarını vurgulayan Köse, “Allah hem bu evlatlarımıza hem de Cumhurbaşkanımıza sağlıklı, uzun ömürler versin. Vatanımıza, milletimize ve ailelerine hayırlı evlat olarak büyümeyi nasip etsin. Bu yavrularımızın 86 yıl aradan sonra Fatih Sultan Mehmet Han'ın emaneti olan Ayasofya Camisi'ni müzeden yeniden aslına rücu ettiren dünya liderimiz saygıdeğer Cumhurbaşkanımızın isimlerini taşıması bizleri mutlu etti. İnşallah Recep'in, Tayyip'in ve Erdoğan'ın bahtları açık olur” şeklinde konuştu.

Köse ve beraberindeki heyete ziyaretleri dolayısıyla teşekkür eden üçüzlerin babası Tarık Şen ise “Üçüz bebeğimiz olacağını öğrendiğimde çok şaşırdım. Eşimle 8 yıl önce evlendim ve iki çocuğumuz oldu. Üçüz çocuklarımız olacağını öğrendiğimizde ilk başta şaşkınlık yaşadık ama sonradan alıştık. Hem doğumdan önce hem de sonra zorlu bir süreç yaşadık. Çok şükür evlatlarımız sağlıklı şekilde dünyaya geldi” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı çok sevdiğini dile dile getiren Şen, “Allah onu başımızdan eksik etmesin. Eşimin de rızasıyla çocuklarımızın ismini Recep, Tayyip ve Erdoğan koyduk. Çok mutluyuz” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la tanışmayı çok istediğinin altını çizen Şen, “O bir dünya lideri, Allah ondan razı olsun. Sayın Cumhurbaşkanımızın bizi külliyeye davet etmesini ve çocuklarımızla anı fotoğrafı çekilmesini çok istiyoruz” diye konuştu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner406