banner522

‘Keşke bugünlerin böyle olacağını bilseydik’

TFF 2.lig, Beyaz grupta haftalar sonra liderlikten düşen Gümüşhanespor’da haftasonu oynanan Bandırmaspor maçında kaybedilen iki puanın üzüntüsü yaşanıyor. 

‘Keşke bugünlerin böyle olacağını bilseydik’

TFF 2.lig, Beyaz grupta haftalar sonra liderlikten düşen Gümüşhanespor’da haftasonu oynanan Bandırmaspor maçında kaybedilen iki puanın üzüntüsü yaşanıyor. 

Geçtiğimiz hafta başkan Kaya Büyükbayraktar’ın istifasıyla sancılı günler yaşayan Gümüşhanespor’da Bandırmaspor’a karşı ortaya konan iyi oyuna rağmen sahadan beraberlikle ayrılmış olmanın üzüntüsü hakim.

Bandırmaspor’a karşı oynanan oyundan memnun olduklarını ancak alınan neticeyi hak etmediklerini söyleyen başkan İsmet Çakmak Gümüşkoza’ya yaptığı açıklamada, “Takımımız; oyun anlamında, takım ruhu açısından, birlik ve beraberlik içerisinde hareket etme noktasında çok iyi bir görüntü ortaya koydu” dedi.

“Yüreğinizi Ortaya Koyun, Olmazsa da Saygı Duyarız” 

Karşılaşma sonrası soyunma odasına gittiğini ifade eden Çakmak, “Oyuncularıma; ‘İyi niyetinizi samimiyetinizi ve yüreğinizi ortaya koyun, olmazsa da saygı duyarız. O mesele değil. Önemli olan varlığınızı ortaya koyabilmek. Kimse sizin gücünüzün üstünden bir şeyi sizden isteyemez. Ama gücünüzün yettiğini de ortaya koymazsanız işte o zaman bazı şeyler doğru gitmiyor demektir. Bu günkü mücadeleniz için sizleri tebrik ederim. Sahada oynanan oyundan memnunum. Bunu daha pekiştirerek daha iyi samimiyetle ileriye götürüp bizi sevindirirseniz bizde sizleri sevindiririz’ dedim.  Bundanda son derece mutlu oldular. Akşam onlardan da bir kaç tanesi geldi ve sporcular adına bize teşekkür ettiler” diye konuştu. 

“Kaya Başkan Yalnız Kaldı”

Gümüşhanespor’a herkesin elinden geldiğince sahip çıkması gerektiğinin altını çizen Çakmak, “Doğrusu Kaya Başkan bu konuda çok yalnız kaldı. Hakikaten bizde ona fazla yardımcı olamadık. Keşke bu günlerin böyle olabileceğini bilseydik ve onun yanında olarak hem mesaimizi hem de emeğimizi verseydik. Uzun zamandır bizde çok uzak kaldık. Kaya beyin hakkını yememek lazım. Gecesini gündüzüne katmış. İşler nasıl olsa iyi yolunda gidiyor dedik. Onunda her şeye gücü yetmedi” şeklinde konuştu. 

“Kadro Dışı Değil Uzaklaştırma Var”

Takımdaki bazı oyuncular arasında son günlerde iç huzursuzluk yaşandığını dile getiren çakmak “Bu süreçte yaşananlar nedeniyle takımda bazı başıboşluklar oluştu. Bu boşluk nedeniyle oyuncularımızın kendi aralarında bir iç huzursuzluk yaşandı. Bazı oyunculara birkaç günlük uzaklaştırma cezası verdik. Şu an herhangi bir kadro dışı bırakılma söz konusu değil. Şimdilik soruşturma halindeyiz. Takımdaki iç huzursuzluğu minimuma indirmek için uğraşıyoruz. Bu hafta bir karar verdikten sonra durum netleşecek” ifadelerini kullandı.

“Akgül Taşın Altına Elini Koydu”

Açıklamalarının son bölümünde ekonomik sıkıntılara değinen Başkan Çakmak, Gümüşhane Milletvekili Osman Akgül’ün taşın altına elini koyduğunu, üzerine düşeni yapma sözü verdiğini ve bu konuda herhangi bir sıkıntı olmayacağını ifade ettiğini söyledi.
 

Şahin Öztürk

Haber Kaynağı: Gümüşkoza Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner406

Gümüşhane Pestil Köme

banner524

banner525

Yandex.Metrica