Kahraman DEVA Partisi Şiran İlçe Başkanı oldu

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Kurucu İl Başkanlığı görevine Hamza Çakır'ın getirilmesiyle birlikte teşkilatlanma çalışmaları hız kazandı. İl yönetim kurulunu oluşturarak ilçelerdeki teşkilatlanma çalışmalarına başlayan DEVA Partisinde Şiran ilçe başkanlığına Genel Başkan Ali Babacan'ın tensipleriyle Oğuzhan Kahraman atandı.

Kahraman DEVA Partisi Şiran İlçe Başkanı oldu

Kendisini Şiran ilçe başkanlığına layık gören DEVA Partisi’ne teşekkürlerini ileten Kahraman, “Genel başkanımız Sayın Ali Babacan'ın öncülüğünde Türkiye için yeni bir umut olan DEVA Partisi'inde Şiran Kurucu ilçe başkanı olarak görev yapacak olmanın heyecanını şimdiden hissetmeye başladım. Şahsımı bu göreve layık gören İl başkanımıza, Teşkilatlanmadan sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadullah Ergin'e ve Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan'a teşekkürlerimi sunuyorum. Bugün itibariyle mazbatamız elimize ulaştı. Teşkilatı oluşturma noktasında epeyce hazırlık yaptık. İlçe binamızı tuttuk, tabelamız birkaç gün içerisinde asılacak. Kısa bir süre içerisinde Şiran’da teşkilatı kurulmuş, sahada aktif, harıl harıl çalışan bir DEVA kadromuz olacak. Bu vesileyle tüm Şiranlı hemşehrilerimi bizimle DEVA çatısı altında buluşmaya davet ediyorum" diye konuştu.

Oğuz Kahraman kimdir?

1989 yılında Gümüşhane'nin Şiran ilçesinde dünyaya geldi. Türkiye Petrolleri İnternational Company'de (TPİC) Ege Bölge sorumlusu olarak görev yaptı. Gümüşhane üniversitesi Şiran Mustafa Beyaz Meslek Yüksekokulu Norveç -Türkiye arası tohum geliştirme projesinde yer aldı. Gersut İnşaat, Gül İnşaat ve Kulaksız oğlu İnşaat'ta şantiye şefliği görevlerinde bulundu. Şiran’da ensaf olarak ticari faaliyetlerini sürdüren Kahraman evli ve iki çocuk babasıdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER