Atletizmi geliştirme projesi il seçmeleri tamamlandı

Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanlığının 2019 yılı faaliyet programı doğrultusunda Atletizmi Geliştirme Projesi Kros yarışmaları il ve ilçe seçmeleri yapıldı.

Atletizmi geliştirme projesi il seçmeleri tamamlandı

Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanlığının 2019 yılı faaliyet programı doğrultusunda Atletizmi Geliştirme Projesi Kros yarışmaları il ve ilçe seçmeleri yapıldı.

30 Mart tarihinde Trabzon’da yapılacak 2. Kademe bölge yarışmasına katılacak il takımını belirleyen final yarışmasına il ve ilçelerden öğrenci sporcuların katılımıyla 13 Mart günü Yenişehir stadında yapıldı.

Yarışmada dereceye giren sporcularımızın madalyaları Gençlik ve Spor İl Müdürü Mücahit Atalay tarafında verilerek 30 Mart 2019 tarihinde Trabzon’da yapılacak 2. kademe bölge yarışmalarına katılacak sporculara başarı dileklerinde bulunuldu.

İşte yarışmada dereceye giren öğrenciler:
 

tafbiglogo

tafbiglogo
 

Türkiye Atletizm Federasyonu

Atletizmi Geliştirme Projesi Kros Yarışmaları

GÜMÜŞHANE İL TAKIMI

2007 – 2008 DOĞUMLU       

KIZLAR      1500 METRE   

S.N.

Göğüs No

Adı ve Soyadı

İli-Okul Adı

Takım

1

SUDENUR ŞAHİN

Salyazı İmam Hatip Orta Okulu

2

ZEYNEP MUHÇU

Kürtün 80. Yıl Cumhuriyet Orta Okulu

3

REYHAN SANCAK

Kürtün 80. Yıl Cumhuriyet Orta Okulu

4

ŞEYDANUR CAN

Köse 60. Yıl YIBO

5

RUMEYSA ÇAKICI

Kürtün 80. Yıl Cumhuriyet Orta Okulu

6

RAZANUR KESLER

Köse 60. Yıl YIBO

2007 – 2008 DOĞUMLU

ERKEKLER  1500 METRE

S.N.

Göğüs No

Adı ve Soyadı

İli-Okul Adı

Takım

1

SERKAN KARA

Gümüşhane Atatürk Orta Okulu

T

2

ŞAFAK ŞAYIK

Kürtün Üçtaş YİBO

T

3

BERAT ŞİMŞEK

Gkale YİBO

T

4

YUSUF CAN KARATAY

Kelkit Şehit Lokman Oktay İHO Ok.

T

5

EHMET EREN EDİZ

Köse 60. Yıl YIBO

T

6

EKREM ÖZDEMİR

Kürtün Cumhuriyet Orta Okulu

T

2005 – 2006 DOĞUMLU

KIZLAR      2000 METRE 

S.N.

Göğüs No

Adı ve Soyadı

İli-Okul Adı

Takım

1

BUSE DURMUŞ

Kelkit Şehit Lokman Oktay İHO Ok.

T

2

DUYGU ÇAKICI

Kürtün 80. Yıl Cumhuriyet Orta Okulu

T

3

RÜMEYSA KUVVETLİ

Gümüşhane Kale İmam Hatip Orta Okulu

T

4

BEYZANUR KURT

Köse 60. Yıl YIBO

T

5

MELİKE KAYA

Gümüşhane Kale İmam Hatip Orta Okulu

T

6

GÜLÜZAR YAVUZ

Kürtün 80. Yıl Cumhuriyet Orta Okulu

T

2005 – 2006 DOĞUMLU

ERKEKLER    2000 METRE     

S.N.

Göğüs No

Adı ve Soyadı

İli-Okul Adı

Takım

1

ERBİL TOKLU

Kelkit Şehit Lokman Oktay İHO Ok.

T

2

RECEP KURT

Maraşal Çakmak Sosyal Blimler Lisesi

T

3

MURAT TEN

Kürtün Vali Gazi Şimşek Orta Okulu

T

4

HALİT EREN KARAKOÇ

Salyazı İmam Hatip Orta Okulu

T

5

EMİRHAN ŞİMŞEK

Gümüşhane Kale İmam Hatip Orta Okulu

T

6

TALHA MERAL

Kürtün Üçtaş YİBO

T

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 17:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner406

banner527

Gümüşhane Pestil Köme