Sahada çalışan tek isim: Karahanoğlu

AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan aday adayı Yüksek İnşaat Mühendisi Halil İbrahim Karahanoğlu, Gümüşhanelilerin kendisine gösterdiği teveccühten oldukça memnun.

Sahada çalışan tek isim: Karahanoğlu

Aday adaylığı başvurusunda bulunduğu günden itibaren her kesimden destek gördüğünü belirten Karahanoğlu, Gümüşhane’de seçim çalışmalarında bulunan tek aday adayı. 

Yıllarca eğitim verdiği Gümüşhane Üniversitesinden de destek gören Karahanoğlu hem şahsiyeti hem de sektörde hayata geçirdiği projelerle tanınıyor. Gümüşhane’de STK, esnaf ve ev ziyaretleri yaparak seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Karahanoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve onun eser ve hizmet odaklı siyaset anlayışını referans olarak kabul ettiğini söyledi. 

Gümüşhane Üniversitesi'nde yaklaşık 30 yıllık çalışma hayatı boyunca genellikle belediyelerle ilgili, imar, alt yapı, üst yapı ve çevre planlamasıyla ilgili dersler veren AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan aday adayı Yüksek İnşaat Mühendisi Halil İbrahim Karahanoğlu, “Belediyecilikte rol model olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve onun eser ve hizmet odaklı siyaset anlayışını referans olarak kabul ediyorum. Emeklisiyle, genciyle, çocuğuyla, kadınıyla yaşanılabilir bir şehir amacındayız. Belediyecilikte proje yönetimi, finans yönetimi ve insan yönetimi unsurları çok önemlidir. Gümüşhane'nin sorunlarının bir kısmı çözüme kavuşuyor, bir kısmı çözülecek. Otopark sıkıntısını biliyoruz, yeşil alan sıkıntısını biliyoruz, trafik-ulaşım sıkıntısını biliyoruz. Yeni yolların, yeni otoparklarının yapılması lazım diyoruz. Kentsel dönüşüm projelerini hazırlıyoruz. Biz burada neler yapabileceğimizi tespit ettik. Biz bu tespit çerçevesinde de inşallah aday olduğum zaman bu projelerimizi ortaya koyacağız” dedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Basbakan
Basbakan - 3 hafta Önce

Allah Hocamin yolunu bahtini açık eylesin insAllah bu sene başkanımız olarak memlekete faydali seyler görürüz

SIRADAKİ HABER