Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: SOHBET ODASI
www.gumushane.gen.tr - Forum > Serbest Kürsü > Günlük Konuşmalar
Sayfalar: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Cici_Kiz
ve didiyom herkese hayirli günler yaradana emanetsiniz
azel
[font="Comic Sans MS"][/font][color="#800080"][/color]merhaba arkadaşlar muhabbet baya güsel bende sürekli giriyorum siteye ama sadece haberlere bakıyorum artık burayada takılırım akşamları sıkılmamış olurum olmazmı
sosart
QUOTE(azel @ Oct 9 2007, 02:51 PM) *
merhaba arkadaşlar muhabbet baya güsel bende sürekli giriyorum siteye ama sadece haberlere bakıyorum artık burayada takılırım akşamları sıkılmamış olurum olmazmı

ne demek yaw...her zaman gel...
sosart
yaw arkadaşlar hoşgeldiniz başlığının altında misafir kullanıcıların dikkatine diye bir konu açtım ama beklediğim desteği göremedim....walla ayıp haaa....destek bekliyorum....tabe sitemizin iyiliği için.... mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif
sosart
yaw bizim bi tuba(bengisu) vardı....

ona noldu??? unsure.gif

yaşıyomu? unsure.gif

hastamı? unsure.gif

çokmu meşgul? unsure.gif

bizi unuttumu? unsure.gif

elektriklerimi kesik? unsure.gif

internet bağlantısımı yok? unsure.gif

bilgisayarımı çöktü? unsure.gif

tatilemi gitti? unsure.gif

sınavlarımı başladı?

sitenin adresinimi unuttu?

sizmi küstürdünüz?

forumdanmı attılar?

yaw bu kıza noldu diyorum sizeeeeeeeeee....cevap versenizeeeeeeeee....

Bengisu
çok saolasın,farkedilmek güzel şey smile.gif burdayım burda,Allaha ço şükür her şey yolunda da nasip olmadı girmek dün malum kandildi evde değildim vs..dün bir iftara davetliydim ee bunun yanında okula bgidip geliyorum yau demem o ki yoğun insanım ben biggrin.gif madem çok merak ettin sormazsam ayıp ollur şimdi nasılsın bakalım tongue.gif iyisindir inşallah artı dün gece bu sitedeki bütün kardeşlerimize dua ettin mi bakem,söle
azel
ya kimse yok nerdesiniz bakayım.....
sosart
QUOTE(Bengisu @ Oct 10 2007, 06:06 AM) *
çok saolasın,farkedilmek güzel şey smile.gif burdayım burda,Allaha ço şükür her şey yolunda da nasip olmadı girmek dün malum kandildi evde değildim vs..dün bir iftara davetliydim ee bunun yanında okula bgidip geliyorum yau demem o ki yoğun insanım ben biggrin.gif madem çok merak ettin sormazsam ayıp ollur şimdi nasılsın bakalım tongue.gif iyisindir inşallah artı dün gece bu sitedeki bütün kardeşlerimize dua ettin mi bakem,söle

wayyy forumumuzun meşgul hanımefendiside geldi demek...iyiyim saolasın...duaya gelince herkese ettim walla forumda olan olmayan...bizi bidaa merakta bırakma yaw...zaten fato adımı meraklıyada çıkardı...bu yazılarıda görürse way başımıza...

azel aslında herkes buralardada aynı anda denk gelemiyoruz...yoksa buralardayız yane....
azel
galiba doğru söylüyosun aynı anda denk gelemiyor kimse
sosart
hemso buarada kendini tanıtmamışsın...adın ne?nerde oturuyon?ne işle meşgulsun hele anlat bakalım.... wink.gif
azel
çidem bilgisayar proğramı ile uğraşıyorum böle
FaTo_
QUOTE(cengizhanK @ Oct 10 2007, 10:40 PM) *
hemso buarada kendini tanıtmamışsın...adın ne?nerde oturuyon?ne işle meşgulsun hele anlat bakalım.... wink.gif

cengizhanK kardesim bakiyorum yine meraklılıgın ustunde..
sıkmayalim uyelerimizi bukadar sorularla daha girmezler valla wink.gif
azel
yok fato sıkmadı tanıtmış olduk kendimizi bölelikle
FaTo_
QUOTE(azel @ Oct 10 2007, 10:58 PM) *
yok fato sıkmadı tanıtmış olduk kendimizi bölelikle

kusura bakma azel kardes hosgeldin diyemedim, uyeligin hayirli olsun
azel
teşekkürler çoktan üye olmuştum ama sohbet odası kapanınca sadece haberleri okuyup çıkıyodum artık foruma yeni takılıyorum
FaTo_
QUOTE(azel @ Oct 10 2007, 11:14 PM) *
teşekkürler çoktan üye olmuştum ama sohbet odası kapanınca sadece haberleri okuyup çıkıyodum artık foruma yeni takılıyorum

hmm olsun. iyi takil bakalim
hadi hayirli geceler sizlere..
kalin saglicakla
Son sahur bu gece arkadaslar, kalkalim varsa ibadetlerimizi tamamlayalim. Tv dede cok guzel programlar oluyor, son kez izleyelim

Vesselam
sosart
QUOTE(FaTo_ @ Oct 11 2007, 12:53 AM) *
cengizhanK kardesim bakiyorum yine meraklılıgın ustunde..
sıkmayalim uyelerimizi bukadar sorularla daha girmezler valla wink.gif

biyerden bi laf dokundurmadan duramazsın dimi??? tongue.gif
ne dedik yaw...kendini tanıtmamış hoşgeldiniz bölümünde...bende sordum... tongue.gif
sıkmamış gördünmü tongue.gif sen sıkıldıysan o başka... biggrin.gif biggrin.gif

bu arada memnun olduk...bende cengizhan...bazı kişilerin(fato) yazdığı gibi cengizhanK değil yane... tongue.gif
gümüşhaneli
iy akşamlar ben gidiyorum hayırlı bayramlar dilerim.
FaTo_
QUOTE(cengizhanK @ Oct 11 2007, 12:11 AM) *
biyerden bi laf dokundurmadan duramazsın dimi??? tongue.gif
ne dedik yaw...kendini tanıtmamış hoşgeldiniz bölümünde...bende sordum... tongue.gif
sıkmamış gördünmü tongue.gif sen sıkıldıysan o başka... biggrin.gif biggrin.gif

bu arada memnun olduk...bende cengizhan...bazı kişilerin(fato) yazdığı gibi cengizhanK değil yane... tongue.gif

sıkıldim dermi insan, tabi sıkılmadım diyecek dry.gif
bari teker teker sor, cok merak iyi degildir soylim smile.gif
neyseeh
iyilik te yaranmiyor dry.gif
isminizi yazmaktada yanlisim oldu galiba, sizde o "K" harfini koymasaydiniz.
benim ismimde FaTo degil. cool.gif

HAYIRLI BAYRAMLAR..
murat029
TÜM ĞÜMÜŞHANELİ KARDEŞLERİMİN RAMAZAN BAYRAMINI KUTLUYOR VE NİCE BAYRAMLARA DİLİYORUMM
Cici_Kiz
Selam millet bende deldim sad.gif
Bakiyorumda bir kac gün giremedim ama forumda degisen hala bisiy yok gene yeni üyeler geliyo ve cengizhanla fato nun didismisine seyirci kalip gidiyolar tongue.gif tongue.gif kiz biz kardesiz yaf niye tartisiyonuz bu arada fatocum yolmaya adam lazim olursa cagir ben kosa kosa gelirim laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Yeni gelen üyeler azel ve digerleri hosgeldiniz üyeliginizin aktif bir sekilde devam etmesi dilekleriyle
FaTo_
QUOTE(Cici_Kiz @ Oct 12 2007, 10:32 PM) *
Selam millet bende deldim sad.gif
Bakiyorumda bir kac gün giremedim ama forumda degisen hala bisiy yok gene yeni üyeler geliyo ve cengizhanla fato nun didismisine seyirci kalip gidiyolar tongue.gif tongue.gif kiz biz kardesiz yaf niye tartisiyonuz bu arada fatocum yolmaya adam lazim olursa cagir ben kosa kosa gelirim laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Yeni gelen üyeler azel ve digerleri hosgeldiniz üyeliginizin aktif bir sekilde devam etmesi dilekleriyle

vay vay vay vaay.. Aleykumselam hosgeldin cicim
yok yahu ne didismesi beni baskasiyla karistiriyorsun galiba..
evel Allah basimin caresine ben bakarim. Yardimin icin yinede sag ol..
umarim hersey yolundadir..
Aylar sonra ilkdefa tv izliyecegim. gidim beyaz showu izlim. bayada yorgunum zaten.

hayirli geceler bayraminizi en icten dileklerimle kutlarim..
Cici_Kiz
yorgun üzgün ve uykusuzum ben yatmaya gidiyom canim benim seninde bayramin mübarek olsun nice bayramlara kib rabbime emanetsin
ErtgrL
Herkezın bayramı mubarek olsun smile.gif Allah nice bayramlara hayırlısıyla kavuşmayı nasip etisn inşallah..
FaTo_
QUOTE(ErtgrL @ Oct 13 2007, 06:13 PM) *
Herkezın bayramı mubarek olsun smile.gif Allah nice bayramlara hayırlısıyla kavuşmayı nasip etisn inşallah..

Amin.
insAllah
sosart
arkadaşlar ben yarın trabzona gidiyorum...site size emanet...hafta sonları, bazen hafta içleri gelmeye çalışıcam...şimdilik kendinizie iyi davranın...allah'a emanet olun...bol sohbetler bol paylaşımlar... sad.gif
FaTo_
QUOTE(cengizhanK @ Oct 14 2007, 01:28 AM) *
arkadaşlar ben yarın trabzona gidiyorum...site size emanet...hafta sonları, bazen hafta içleri gelmeye çalışıcam...şimdilik kendinizie iyi davranın...allah'a emanet olun...bol sohbetler bol paylaşımlar... sad.gif

cok sevindim gerci adina sevinmedim, Trabzonu sevmeyen biri olusundan dolayi.
Keske yerine ben olsamda hic trabzon disina cikmasam ..
hayirli yolculuklar.
site zaten bana emanet smile.gif
sosart
QUOTE(FaTo_ @ Oct 14 2007, 03:34 AM) *
cok sevindim gerci adina sevinmedim, Trabzonu sevmeyen biri olusundan dolayi.
Keske yerine ben olsamda hic trabzon disina cikmasam ..
hayirli yolculuklar.
site zaten bana emanet smile.gif

wayyy gittiğime bu kadar sevineceğini bilsem zamanında giderdim yaw... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
FaTo_
QUOTE(cengizhanK @ Oct 14 2007, 01:38 AM) *
wayyy gittiğime bu kadar sevineceğini bilsem zamanında giderdim yaw... laugh.gif laugh.gif laugh.gif

+ sen, yanlis anlayan bir insan oldugunuda farkettim simdi
Bengisu
QUOTE(cengizhanK @ Oct 14 2007, 03:28 AM) *

Allaha emnat ol..buralarayız biz hep bekleriz..hem niye alındın ki sen Fato'ya trabzona gittiğin için sevinmiş yani senin yerinde olmak istediği için,senin adına sevinmiş..bunda alıncak bişi yok smile.gif hayırla git,hayırla gel inşallah..hadi kolay gele arkadaş...
FaTo_
QUOTE(Bengisu @ Oct 14 2007, 11:49 AM) *
Allaha emnat ol..buralarayız biz hep bekleriz..hem niye alındın ki sen Fato'ya trabzona gittiğin için sevinmiş yani senin yerinde olmak istediği için,senin adına sevinmiş..bunda alıncak bişi yok smile.gif hayırla git,hayırla gel inşallah..hadi kolay gele arkadaş...

beni anlayanlar da varmis, cok sukur smile.gif
Cici_Kiz
QUOTE(cengizhanK @ Oct 14 2007, 04:38 AM) *

yaf alinma hemen oda kötü bisiy dememiski sade kendinin senin yerinde olmak istedigini söylemis yane trabzona gitmek istedigini belirtmis

ama galibe alinmamistir oda yaf baksaniza gülen smiley koymus

bu arada cengizhan resim süper kim bu yakisikli yaf laugh.gif laugh.gif
ank_yalın29
MERHABA GÜZEL MEMLEKETMİN GÜZEL İNSANLARI
HEPİNİZİN BAYRAMINI KUTLUYORUM..
ANKARADAN SELAM VE SEVGİLERLE
azel
QUOTE(ank_yalın29 @ Oct 15 2007, 11:26 AM) *
MERHABA GÜZEL MEMLEKETMİN GÜZEL İNSANLARI
HEPİNİZİN BAYRAMINI KUTLUYORUM..
ANKARADAN SELAM VE SEVGİLERLE

seninde bayramın mübarek olsun
ank_yalın29
sağol kardeş cümlemizin..kocaelinde kimlerdensin dayımın çocukları da kocaelinde yaşıyorlar ... nihat çelik .çelik soyadları..
bizim gümüşhanelilerin gitmediği ülke şehir kasaba kalmadı herhalde..smile.gif
kolay gelsin herkese iyi çalışmalar...
gumushanevi
şişt yokmu kimse
gumushanevi
BİZ OLDUĞUMUZ GECE ALLAH KULU GELMEDİ BURAYA
azel
QUOTE(gumushanevi @ Oct 17 2007, 05:33 PM) *
BİZ OLDUĞUMUZ GECE ALLAH KULU GELMEDİ BURAYA

alınma biz burda olduğumuzdada sen yoksun napalım
Celalcee

Arkadaşlar herkese sağlıklı günler dilerim.

Kendinize iyi bakın.Neşenizi kaybetmeyin.
sosart
QUOTE(Celalcee @ Oct 18 2007, 10:31 AM) *
Arkadaşlar herkese sağlıklı günler dilerim.

Kendinize iyi bakın.Neşenizi kaybetmeyin.

peki....
Cici_Kiz
Selam millet ben deldimmmmmmmmmmmmmmmmmm tongue.gif tongue.gif
FaTo_
QUOTE(Cici_Kiz @ Oct 23 2007, 11:22 PM) *
Selam millet ben deldimmmmmmmmmmmmmmmmmm tongue.gif tongue.gif

AleykumSelam bacim hosgeldin de biraz sanki gec geldin, nasilsin ? insAllah iyisindir benimde birazdan cikmam lazim
umarim hersey yolundadir, islerini kolaylastirdinmi?
forumda seni sık gormek isterim wink.gif
Cici_Kiz
Rabbime sükürler olsun iyiyim islerimi az cok yoluna koydum annemler geliyo zaten hafta sonu tr den ozaman eskisi gibi olurum ama su an dedigim gibi biraz fazla yogunum canim seni sormali iyisindir ins. sende

sende benim baglimim oldun demmi millet sate uyusturucuyu felan birakiyo cici bagimlisi oluyolar sagolsunlar heheeeeeee laugh.gif tongue.gif yaf merak etme ben seni birakirmiyim hic yavru kusum gelecem gene ama basim bi rahata kavussun hele eccük daha ozaman
FaTo_
ahh su gurbet, sevdalilari ayiran, hasrelik veren, cabuk gel smile.gif
tabi canim nezaman rahatliga kavusursan ozaman girersin, forum bildigin gibi bir kac katilan uyeler haricinde gordugun gibi bir degisiklik yok, bende biraz zamanimi versem olacak ama hep beraber dimi wink.gif hele sende bi gel, kadro tamamlasin olacak birseyler..
neyse ben cikiyorum simdi kak saglicakla, arada bari gir hayatta oldugunu bilelim smile.gif hehe saka,
kendine cok iyi bak..
Rabbime emanetsin..
Cici_Kiz
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ahhhhhhhh ahhhhhhh dogru diyon gelecem bekle beni sakin gitme ellere tongue.gif tongue.gif
gözü kör olasi gurbet, bi rahat yüzü göstermeysen gurbet, beni sevdigimden fatomdan ayiran gurbet laugh.gif laugh.gif laugh.gif
heee gördüm cano bakiyom yeni üyeler gelmis sefa gelmis hos gelmisler henüz tanisamadik ama kizlar sizle tanismaya sabirsizlaniyorum sitemiz günden güne aktiflesiyo buda beni cok sevindiriyo wink.gif
sende rabbime emanetsin cano abim geldi onun gazabina ugradim onun icin son yazdiklarina cevap veremedim sorry wink.gif
Cici_Kiz
selam milleeeeeeeeeeeettttt heyyyyyyyyyy ben deldimmmmmmmmmmmmm nerdesiniz delinnnnnnnnn
FaTo_
QUOTE(Cici_Kiz @ Oct 30 2007, 09:56 PM) *
selam milleeeeeeeeeeeettttt heyyyyyyyyyy ben deldimmmmmmmmmmmmm nerdesiniz delinnnnnnnnn

Ve Aleykumselam cicim hosgeldin nasilsin, ben burdayim ama gerisi nerde bilemicem.
Cici_Kiz
rabbime sükürler olsun iyiym ya sitenin vazgecilmezleri nerdeler ya alloooo millet nerdesiniz

seni sormali cano sen nasilsin görüsmeyeli
sosart
benim sınavlarım var arkadaşlar...bir süre beni beklemeyin yollarımı gözlemeyin...
yakan
........
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.