Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Seçim 2011   

MAZBATALARINI ALDILAR


      Gümüşhane'de 12 Haziran’daki seçimlerde Ak Parti'den milletvekili seçilen Kemalettin Aydın ve Feramiz Üstün İl Seçim Kurulu Başkanlığından mazbatalarını aldılar.

     Kemalettin Aydın ve Feramiz Üstün beraberlerinde İl başkanı Ercan Çimen ile parti yöneticileri bugün öğleden sonra İl Seçim Kuruluna gelerek mazbatalarını seçim kurulu başkanı Halil Yüksel Tamamını Oku »»»


Gönderen M Yücel ERGİN, Perşembe, 23 Haziran 2011 15:33, Yorumlar(0), Hepsini Oku

MİLLETVEKİLİ AYDIN'IN EŞİ SEVİM AYDIN'DAN KADIN KOLLARINA TEŞEKKÜR YEMEĞİ


     12 Haziran’da yapılan 24.dönem milletvekili genel seçimlerinde il genelinde yüzde 65 oy alarak yeniden milletvekili seçilen AK Parti adayı Doç.Dr. Kemalettin Aydın'ın eşi Doç.Dr. Sevim Aydın, AK Parti Kadın Kollarına teşekkür yemeği verdi.

      Tarihi Balyemez Konağında gerçekleştirilen yemekte, konuşan AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Şükriye Karabulut, “Bugün, aldığımız bu büyük görevi layıkıyla yerine getirmenin gururu içerisindeyiz.” dedi.

     AK Parti Kadın Kolları teşkilatı olarak, seçim süresince Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Perşembe, 16 Haziran 2011 00:03, Yorumlar(0), Hepsini Oku

MİLLETVEKİLİ DOĞAN, SEÇİMLERİ DEĞERLENDİRDİ


     AK Parti 23. Dönem Gümüşhane Milletvekili Prof. Dr. Yahya Doğan, 12 Haziran’da yapılan milletvekili genel seçimlerinin sonuçlarını değerlendirdi.

     Gümüşhane halkının büyük bir kadirşinaslık örneği gösterdiğini belirten Prof. Dr. Doğan açıklamasında şunları söyledi:

    “12 Haziran seçimleri Hemşehrilerimin kadirşinaslığının göstergesi olmuştur. AK Parti Hükümetlerince yapılan hizmetlere bir kez daha Gümüşhaneliler AK Parti’ye destek vererek karşılık vermişlerdir.

     Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 15 Haziran 2011 23:40, Yorumlar(0), Hepsini Oku

AK PARTİ SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ


AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Ercan Çimen, 12 Haziran Pazar günü yapılan 24. Dönem milletvekili genel seçimi sonuçlarını değerlendirdi.

İl Başkanlığı’nın yeniden düzenlenen binasında yapılan toplantıya, AK Parti Gümüşhane Milletvekilleri Doç. Kemalettin Aydın ve Feramuz Üstün ile Merkez İlçe Başkanı Miktad Uçan, Gençlik Kolları Başkanı Muammer Şeker, Kadın Kolları Başkanı Şükriye Karabulut, ilçe başkanları ve teşkilat üyeleri katıldı.

Toplantıda konuşan Çimen, AK Parti Gümüşhane İl teşkilatı olarak çok farklı heyeca Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Pazartesi, 13 Haziran 2011 20:41, Yorumlar(0), Hepsini Oku

MHP'DEN SEÇİM TEŞEKKÜRÜ


      Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gümüşhane İl Başkanı Orhan Mazman, 12 Haziran Pazar günü yapılan seçimlerde elde edilen sonuçları saygıyla karşıladıklarını belirterek, Gümüşhane seçmenine teşekkür etti.

     Yaptığı açıklamada, sonuçların hayırlara vesile olması temennisinde bulunan Mazman, “İlimizde yaşamış olduğumuz seçim sürecinin seviyeli ve demokrasi geleneklerine uygun geçmiş olmasını takdir ediyorum. Milliyetçi Hareket Partisi olarak Ülkemiz, Vatanımız ve Cumhuriyetimiz ile ilgili hassasiyetlerimizin devam ed Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Pazartesi, 13 Haziran 2011 20:22, Yorumlar(0), Hepsini Oku

PARTİLERİN İLÇELERE GÖRE OY DEĞERLENDİRMELERİ


-BİR ÖNCEKİ SEÇİME GÖRE AK PARTİ YÜZDE 7,88, MHP YÜZDE 11,57 ORANINDA OYUNU ARTTIRIRKEN, CHP YÜZDE 1,37 OY KAYBETTİ

       12 Haziran Pazar günü toplam 88 bin 874 seçmenin yer aldığı Gümüşhane’de yapılan seçimlerde, 582 sandıkta 70 bin 838 seçmen oy kullandı. 69 bin 303 geçerli oyun olduğu, her 10 kişiden 8'inin oy kullandığı ve AK Parti'nin Türkiye'de ki en yüksek oy oranı listesinde 9.sırada olan Gümüşhane'de bazı partilerin ilçeler bazında değerlend Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Pazartesi, 13 Haziran 2011 09:09, Yorumlar(0), Hepsini Oku

İLÇE GRAFİKLERİ


      12 Haziran tarihinde yapılan genel seçimlerin ardından kesin olmayan resmi sonuçlara göre hazırlanan ve her ilçe için ayrı ayrı oluşturulan grafikler şu şekilde:


Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Pazartesi, 13 Haziran 2011 08:33, Yorumlar(0), Hepsini Oku

KESİN OLMAYAN RESMİ SEÇİM SONUÇLARI


      12 Haziran 2011 tarihinde yapılan 24. dönem Milletvekili Genel Seçimleri kesin olmayan resmi sonuçları bilgisayarınıza PDF formatında indirmek için BURAYI, Excel formatında indirmek için BURAYI tıklayınız...


Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Pazar, 12 Haziran 2011 22:57, Yorumlar(0), Hepsini Oku

GÜMÜŞHANE "AK PARTİ İLE DEVAM" DEDİ


       Bugün yapılan 24.dönem milletvekili seçimlerinin yaklaşık sonuçları belli oldu.

     Yüzde 65 oy alan, AK Parti adayları Doç.Dr. Kemalettin Aydın ve Feramuz Üstün milletvekili seçilerek, TBMM'de temsil görevini aldı.

        Sandıkların tamamının açıldığı Gümüşhane'de yüzde 65 AK Parti, yüzde 21 MHP, yüzde 7,7 CHP oy aldı.

         2007 seçimlerinde AK Parti yüzde 61, MHP yüzde 19, CHP yüzde 8 oy almıştı. 2007 seçimlerine göre 2011 seçimlerinde Gümüşhane'd Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Pazar, 12 Haziran 2011 17:43, Yorumlar(0), Hepsini Oku

BÜYÜK SEÇİMDE SON DAKİKALAR


      Gümüşhane’de sabah saat 07.00’da başlayan oy verme işleminde sona yaklaşıldı. Şuana kadar olumsuz bir durumla karşılaşılmadı.

     Sabahın erken saatlerinde sandık başına giderek, oylarını kullanan genç, yaşlı Gümüşhaneliler, saat 16.00’a kadar oy verme işlepmini sürdürecek.

   Seçimlerin ülke için hayırlı olması temennisinde olan vatandaşlar, vatandaşlık görevini yapmak için Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Pazar, 12 Haziran 2011 12:50, Yorumlar(0), Hepsini Oku

Gümüşhane'den 350 kişi sivil anayasa adına yola çıktı


     İkametgahlarını Gümüşhane’ye aldırmadıkları için Gümüşhane’de oy kullanma imkânı bulunmayan 350 kişi, otobüslerle İstanbul ve Ankara’ya gitti.

      Gümüşhane’de yaşayıp da ikametgâhları İstanbul ve Ankara da bulunan vatandaşların oy kullanabilmesi için Ak Parti İl Başkanlığı harekete geçti. Tespit edilen ve çoğunluğunu üniversite öğrencisi oluşturduğu yolcular görevlerini yerine getirecekleri için çok mutlu olduklarını, İstikrarın devam etmesi gerektiğini vurguladı. Oy kullanabilmek için yapı Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Pazar, 12 Haziran 2011 11:34, Yorumlar(0), Hepsini Oku

AK PARTİ, KÖSE'DE MİTİNG YAPTI


      12 Haziran Pazar günü yapılacak seçime saatler kale AK Parti, Köse ilçesinde seçmenleri ile buluştu.

    İlçe mitingleri kapsamında Köse’de düzenlenen mitinge AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Ercan Çimen, Milletvekili adayları Doç.Dr Kemalettin Aydın, Feramuz Üstün, partililer ve Köse halkı katıldı.

      Mitingde konuşan Milletvekili Aydın, AK parti iktidarı döneminde Köse’ye yapılan eğitim, spor, altyapı ve sulama yatırımlarını anlattı. Köse için hayati ö Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Cuma, 10 Haziran 2011 16:20, Yorumlar(0), Hepsini Oku

ŞİRAN AK PARTİ'YE SES VERDİ


       AK Parti Gümüşhane Milletvekili adayları Kemalettin Aydın ve Feramuz Üstün, seçim çalışmaları kapsamında Şiran ilçesini ziyaret etti.

       İlçede kalabalık bir grupla ilçe merkezini gezen Aydın ve Üstün daha sonra parti seçim bürosunda AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Ercan Çimen ile birlikte gündeme dair açıklamalarda bulundu.

        Burada konuşan Üstün, “Kemalettin Aydın kardeşim ile birlikte Şiran’a yapılacak olan yatırımların bir Şiranlıdan daha çok Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Perşembe, 09 Haziran 2011 21:55, Yorumlar(0), Hepsini Oku

ÜSTÜN'DEN VEFA ÖRNEĞİ


        AK Parti Gümüşhane Milletvekili adayı Feramuz Üstün, geçtiğimiz yıllarda aracıyla Torul Barajına uçarak yaşamını yitiren parti yöneticisi Fahri Aydın’ın mezarını ziyaret etti.

      Teşkilat üyeleri ile birlikte Toruk ilçesine bağlı Altınpınar beldesinde incelemelerde bulunan Üstün, bu sırada kaza sonucu yaşamını yitiren iş adamı ve AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi Fahri Aydın’ın mezarını ziyaret etti.

       Torul AK Parti ve Gümüşhane teşkilat üyeleri ile beldeye gelen Üstün, ziyaretin Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Perşembe, 09 Haziran 2011 16:32, Yorumlar(0), Hepsini Oku

MAZMAN'DAN SANDIK UYARISI


-MHP'Lİ ADAYLARDAN TEŞEKKÜR VE UYARI

     Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gümüşhane İl Başkanı Orhan Mazman, 12 Haziran'da yapılacak
seçimlerde tüm ilçelerdeki sandık sonuçları alacaklarını belirterek, “Bizim aldığımız seçim sonuçlarıyla ilçe seçim kurullarının birleştirme tutanaklarının hesabı sonrası ilan ettiği seçim sonuçları arasında bir fark çıkarsa, buradan ilan ediyorum ki hesabını sorarız” dedi.

      Maz Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Perşembe, 09 Haziran 2011 14:54, Yorumlar(0), Hepsini Oku
 12 Sayfalar 1 2 3 4 5 ... Son »


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.05636 saniyede 24 sorguyla oluşturuldu