Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhane->AK PARTİ GÜMÜŞHANE İL BAŞKANI YUSUF ÖZGÜN İSTİFA ETTİ   

AK PARTİ GÜMÜŞHANE İL BAŞKANI YUSUF ÖZGÜN İSTİFA ETTİ


-ÖZGÜN HAZİRAN 2011 SEÇİMLERİNDE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

      AK Parti Gümüşhane İl Başkanlığı görevini 7 yıldır sürdüren Yusuf Özgün, istifa dilekçesini vererek milletvekilliği için aday adayı oldu.

      Partisi tarafından tertip edilen yemekte istifasını İl Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Avukat Metin Aslan’a ileten İl Başkanı Özgün yaptığı veda konuşmasında 8 yıllık AK Parti iktidarı ve kendi il başkanlığı döneminde yapılan hizmetlerden bahsetti.

       Konuşmasında siyasete yaklaşık 22 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da bir dönem içinde bulunduğu gençlik teşkilatlarında ilk adımını attığını vurgulayan Özgün, bu süreç içinde çok çeşitli görevler aldığını son olarak il başkanlığı görevini büyük bir onurla noktaladığını söyledi. 8 yıl boyunca kralların değil, kuralların ülkesi, şehri olduklarını, sistemi harekete geçirerek işlettiklerini, adam kayırmayı ortadan kaldırdıklarını ifade eden Özgün, bu süreçte başarılı olduklarını belirterek ülkenin en büyük problemlerinden birisinin sistemsizlik, kayıt dışılık ve kuralların uygulanmaması sorunlarının sona erdirildiğini, çetelerle ve mafyalarla mücadele edilerek bu sürecin başarıyla aşıldığını anlattı.

       Haziran 2011’de yapılacak seçimlerde neden aday adayı olduğunu da açıklayan Özgün, bugüne kadar bulunduğu her noktada hep en iyisini yapmak için gayret gösterdiğini belirterek “Her insan öncelikle hizmet etme adına hareket etmeli. Bizde bu noktada teşkilatlarımızdan aldığımız teveccüh ve bu ile daha güzel ve iyi hizmetler yapabileceğimizi, bu teşkilatlarla daha uyumlu çalışacağımızı düşünerek bu yola çıktık.” dedi.

       Yapılan konuşmaların ardından Özgün’ün parti teşkilat çalışmaları sırasındaki fotoğraflardan hazırlanan slayt gösterisi gerçekleştirildi.

       Özgün’ün istifasının ardından İl Başkan Vekili olan Metin Aslan’da bir konuşma yaparak, Özgün’e bugüne kadar yaptığı bütün hizmetler için teşekkür edip, başarılar diledi.

       Artık seçim sürecine girildiğini ve birlik beraberlik zamanı olduğunun altını çizen Aslan, “Hiç kimsenin susma ve kenara çekilme hakkı yoktur. Herkes ama herkes elini taşın altına biraz daha fazla sokmalıdır. Geçmişte yaşanan başarılar da başarısızlıklarda bir kenara bırakılarak geleceğin yol haritası hazırlanmalıdır. Bu görevde hepimize düşmektedir. Hiç kimse kişisel egolarla hareket etme hakkına sahip değildir.  Ne birimizin kenara çekilip susmaya hakkı vardır, ne de çıkar grubu oluşturmaya. Yukarda da değindiğimiz üzere hizmetimiz çabamız asla ve asla kişilere değildir. Hizmetimiz bu ülkeyedir, bu milletedir, bu şehredir. Bu nedenle ortaya müşterek paydamız olan AK Parti menfaatini aldığımızda hiçbir sorunumuzun kalmayacağını düşünüyorum. Kendi evimizde partimizde, gerekirse kavgamızı yapacağız ama dışarı çıktığımızda kol kola, omuz omuza duracağız. Kan kusup kızılcık şerbeti içtik diyeceğiz ve unutmayacağız ki bu çabayı, bu ülke için bu şehir için yapacağız.” dedi.

      Programın sonunda Başkan Vekili Metin Aslan, ilçe başkanları ve kadın kolları başkanlığı tarafından Özgün’e plaket ve hediye takdim edildi.

    Toplantıya AK Parti ilçe başkanlarının tamamı, belde belediye başkanları, il genel meclisi ve belediye meclisi üyeleri, parti yöneticileri ve partililer katıldı.
TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Pazar, 16 Ocak 2011 19:49, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.0403 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu