Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Yerel Seçim 2009->MHP KELKİT'TE ADAYLARINI TANITTI   

MHP KELKİT'TE ADAYLARINI TANITTI


       Milliyetçi Hareket Partisi, Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde aday tanıtım toplantısı ve partiye katılım töreni gerçekleştirdi.

        Kelkit Belediyesine ait salonda gerçekleştirilen toplantıya, Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Köse Belediye Başkanı Nusrettin Kesler, MHP Gümüşhane İl Başkanı Orhan Mazman, ilçe başkanları, parti yöneticileri ve partililer katıldı.

          MHP’nin Kelkit Belediye Başkanı adayı Birol Tuğlu, belediye başkanı seçilmesi halinde gerçekleştirmeyi düşündüğü projelerden bahsederken, Kelkit’in içme suyu, şehir şebekesi ve kanalizasyon projelerinin hazırlıklarının devam ettiğini söyledi. Kelkit’i bir cazibe merkezi haline getirmek için çalışacaklarına da değinen Tuğlu, başarıyı hedeflediklerini, zor dönemlerden geçtiklerini ve tek yürek olduklarını ifade etti.

        Tuğlu’nun konuşmasının ardından MHP’nin Kelkit ilçe ve belde belediye başkan adayları ile İl Genel Meclisi üyesi adayı tanıtıldı. MHP Kelkit’te Birol Tuğlu, Söğütlü Beldesi Hasan Arslan, Deredolu Beldesi Davut Alkan, Öbektaş Beldesi Münür Duman, Kaş Beldesi Sami Özer ile belediye seçimlerine katılırken, İl Genel Meclisi üyeliği için ise Yakup Demir’in ismi açıklandı.

        Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı ile MHP Gümüşhane İl Başkanı Orhan Mazman’ın da birer konuşma yaptığı toplantının son bölümünde diğer partilerden MHP’ye geçenlere rozetleri takıldı.
TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Cumartesi, 07 Şubat 2009 17:50, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.04128 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu