Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gurbetten Sılaya->OYLUMDERE KÖYÜ HANIMLARINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ   

OYLUMDERE KÖYÜ HANIMLARINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ


        Gümüşhane’nin Köse ilçesine bağlı Oylumdere köyünün İstanbul’da bulunan derneğindeki 12 bayandan oluşan ve faaliyetlerini, “İkra Tefsir Yolcuları” adı altında İstanbul Bağcılarda sürdüren Oylumdere köyü hanımları, yoğun katılımlı bir kermes düzenledi

       Oylumdere köyü derneği alt katında gerçekleştirilen gıda ve el işi ürünlerinin satışa sunulduğu kermesin geliri, Üniversite’de okuyan öğrencilere burs olarak verilecek.

        İkra Tefsir Yolcuları adına bir açıklama yapan Hümeyra Soysal; “Öncelikle dernek yönetim kuruluna bu hayır işinde bizlere göstermiş oldukları destek için oniki arkadaşım adına teşekkür ediyorum. Kermesimizden elde ettiğimiz 3745 TL geliri, Üniversitede okuyan ihtiyaç sahibi Öğrencilerimize burs olarak göndereceğiz, ayrıca bir gün süren Kermese katılan tüm katılımcılardan Allah razı olsun” dedi.

        Dernek Başkanı Yücel Olgun ise yönetim kurulunun, bundan sonra yapacakları bütün faaliyetler için İkra Tefsir Yolcuları adı altında sosyal ve yardım faaliyetlerini gösteren hanımların emrinde olduğunu söyledi.


TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 05 May 2010 22:24, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.03626 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu