Kategoriler

Gümüşhane Haberleri

MHP’den yol tepkisi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez İlçe Başkanı Bilal Özdener, Gümüşhane-Trabzon Karayolundaki 200 metrelik bir alanın yıllarca trafiğe kapalı olmasına yaptığı basın açıklamasıyla tepki gösterdi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez İlçe Başkanı Bilal Özdener, Gümüşhane-Trabzon Karayolundaki 200 metrelik bir alanın yıllarca trafiğe kapalı olmasına yaptığı basın açıklamasıyla tepki gösterdi.

Özdener, trafiğe kapalı olan yolda yönetim kurulu üyeleri ile incelemede bulundu. Özdener, inceleme sonrası yaptığı açıklama, keyfi bir uygulama yüzünden yıllarca maddi manevi zararların oluştuğu kapalı yolun bir an önce açılması gerektiğini söyledi.  

Özdener, “Buradaki tepki şahıslara özel yapılan uygulamaların vatandaşa yansıdığı mağduriyeti dile getirmek istedik. Bu kadar şehir insanı transit yol üzerinde mağduriyet yaşamakta. Keyfi bir uygulama yapılmaktadır. Bu yolda hiçbir çalışma olmaksızın yolun kapatılıyor olması doğabilecek kazaları da beraberinde getirecektir. Maddi manevi zararın oluşmaması adına yolun açılmasını bekliyoruz” dedi

Gümüşhane-Trabzon Karayolunun 13. kilometresinde yol kenarı denetim istasyonu önünden bölge trafik arasındaki yaklaşık 200 metrelik yolun tamamlanmış ve herhangi bir çalışmanın olmamasına rağmen yıllardır tek şeridin kapalı tutulmasının gerekçesinin ne olduğunu anlayamadıklarını belirterek, “Bir bilen var ise bize de anlatsın. Eğer gerekse kamuoyuna söylendiği gibi ise durum çok daha vahimdir. Tartım istasyonuna girmeden geçmesi gereken bazı araçlarsa onlara muafiyet sağlayıp yolun bir an önce trafiğe açılmasını, bu olmuyorsa tartım istasyonunun kaldırılıp yolun bir an önce trafiğe açılmasını beklemekteyiz. Bu kapalı şeritten dolayı oluşması muhtemel kazaların ve binlerce liralık ekonomik kayıpların önüne geçilmelidir. Akıl ve mantık la izah edilemeyecek bu keyfi uygulamaya son verilmesini umuyor ve oluşan mağduriyetin giderilmesini yetkililerden talep ediyoruz” diye konuştu
 

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Gümüşhane
141 Kez Görüntülendi.
Gümüşhane'de göletlere 50 bin sazan yavrusu bırakıldı
Seçim 2018
106 Kez Görüntülendi.
HİZMETE TALİBİZ
Seçim 2018
144 Kez Görüntülendi.
Ateş'ten sandık çağrısı
Gümüşhane
309 Kez Görüntülendi.
Dünya, Dünya Kupasını bir Gümüşhanelinin gözünden görüyor
Gümüşhane
349 Kez Görüntülendi.
Gümüşhane’de Jandarma Komando Taburu kurulacak
Seçim 2018
132 Kez Görüntülendi.
‘Yaparsa yine AK Parti yapar’
Seçim 2018
253 Kez Görüntülendi.
Ustaoğlu Grup’tan AK Parti’ye destek programı
Gümüşhanespor
274 Kez Görüntülendi.
Mertcan Demirer de Gümüşhanespor'da
Vefat İlanları
122 Kez Görüntülendi.
İlyas KURT Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur
Vefat İlanları
136 Kez Görüntülendi.
Nadide ATEŞ Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur