Kategoriler

Gümüşhane Haberleri

MHP’den yol tepkisi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez İlçe Başkanı Bilal Özdener, Gümüşhane-Trabzon Karayolundaki 200 metrelik bir alanın yıllarca trafiğe kapalı olmasına yaptığı basın açıklamasıyla tepki gösterdi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez İlçe Başkanı Bilal Özdener, Gümüşhane-Trabzon Karayolundaki 200 metrelik bir alanın yıllarca trafiğe kapalı olmasına yaptığı basın açıklamasıyla tepki gösterdi.

Özdener, trafiğe kapalı olan yolda yönetim kurulu üyeleri ile incelemede bulundu. Özdener, inceleme sonrası yaptığı açıklama, keyfi bir uygulama yüzünden yıllarca maddi manevi zararların oluştuğu kapalı yolun bir an önce açılması gerektiğini söyledi.  

Özdener, “Buradaki tepki şahıslara özel yapılan uygulamaların vatandaşa yansıdığı mağduriyeti dile getirmek istedik. Bu kadar şehir insanı transit yol üzerinde mağduriyet yaşamakta. Keyfi bir uygulama yapılmaktadır. Bu yolda hiçbir çalışma olmaksızın yolun kapatılıyor olması doğabilecek kazaları da beraberinde getirecektir. Maddi manevi zararın oluşmaması adına yolun açılmasını bekliyoruz” dedi

Gümüşhane-Trabzon Karayolunun 13. kilometresinde yol kenarı denetim istasyonu önünden bölge trafik arasındaki yaklaşık 200 metrelik yolun tamamlanmış ve herhangi bir çalışmanın olmamasına rağmen yıllardır tek şeridin kapalı tutulmasının gerekçesinin ne olduğunu anlayamadıklarını belirterek, “Bir bilen var ise bize de anlatsın. Eğer gerekse kamuoyuna söylendiği gibi ise durum çok daha vahimdir. Tartım istasyonuna girmeden geçmesi gereken bazı araçlarsa onlara muafiyet sağlayıp yolun bir an önce trafiğe açılmasını, bu olmuyorsa tartım istasyonunun kaldırılıp yolun bir an önce trafiğe açılmasını beklemekteyiz. Bu kapalı şeritten dolayı oluşması muhtemel kazaların ve binlerce liralık ekonomik kayıpların önüne geçilmelidir. Akıl ve mantık la izah edilemeyecek bu keyfi uygulamaya son verilmesini umuyor ve oluşan mağduriyetin giderilmesini yetkililerden talep ediyoruz” diye konuştu
 

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Spor
528 Kez Görüntülendi.
Yetenek taraması yeniden başlıyor
Gümüşhane
1024 Kez Görüntülendi.
Kürtün’de minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü, 3 yaralı
Gümüşhanespor
234 Kez Görüntülendi.
'Takımı her geçen hafta biraz daha düzelmiş göreceğiz'
Gümüşhane
1130 Kez Görüntülendi.
Festival sanatçısı belli oldu
Gümüşhane
367 Kez Görüntülendi.
Gümüşhane’de okul kantinleri ve yemekhaneleri denetlendi
Gurbetten
168 Kez Görüntülendi.
GÜSAD eğitim gönüllüleri kahvaltı programı yapıldı
Gümüşhane
245 Kez Görüntülendi.
Şap aşılama kampanyası başladı
Gümüşhane
669 Kez Görüntülendi.
Kalp şeklindeki çilek sosyal medyada ilgi çekiyor
Gümüşhane
175 Kez Görüntülendi.
İl Emniyet Müdürlüğünden eğitime destek
Gurbetten
450 Kez Görüntülendi.
Sakarya Gümüşhaneliler Derneği kahvaltıda buluştu