Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Spor   

GENÇLER ÜNİVERSİTE MASA TENİSİ TURNUVASI YAPILDI


       Gümüşhane Masa Tenisi İl Temsilciliği’nin 2011 yılı faaliyet programında yer alan Gençler Üniversite turnuvası yapıldı.

     Gümüşhane Üniversitesi kampüs alanında yapılan turnuvaya üniversite kız ve erkek öğrencileri ile üniversite personeli katıldı.

     Müsabakalar sonunda 14 personelin katıldığı kategoride birinciliği Bahtiyar Çelik, ikinciliği Murat Günaydın ve üçüncülüğü ise Engin Bulut elde etti.

     Öğrenciler arasında yapılan müsabakalarda ise e Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 20 Nisan 2011 21:00, Yorumlar(0), Hepsini Oku

TELEKOMSPOR U19 LİGİNDE DE ŞAMPİYON OLDU


      Gümüşhane mahalli U19 futbol liginde mücadele eden Telekomspor hiç yenilmeden namağlup olarak şampiyon oldu.

     Telekomspor’un U14 ve U17  ligi şampiyonluklarının ardından U 19 ligini şampiyon olarak bitirmesi camiasını sevince boğdu. Gümüşhane’yi U14, U17 ve U19 ligi Türkiye şampiyonasında temsil edecek olan Gümüşhane Telekomspor kulübü başkanı Hüseyin Karasoy, futbolcu ve teknik heyeti tebrik etti.

      Takım sayısının azlığı nedeniyle az sayıda müsabaka oynamak zorunda kaldıklarını, bunun da sporcuların gelişimi ve il Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Salı, 19 Nisan 2011 17:07, Yorumlar(0), Hepsini Oku

GENÇLER ANADOLU BASKETBOL ŞAMPİYONASI SONA ERDİ


      Gümüşhane’de yapılan Türkiye Basketbol Federasyonu Genç Erkekler Anadolu Şampiyonası sona erdi.

    Aydın Doğan Spor Salonunda yapılan ve 7 ilden 8 takımın katıldığı şampiyonada birincilik kupasını Antalya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü kaldırdı.

     Geçtiğimiz Çarşamba günü yapılan ve bugün yapılan son müsabakalarla sona eren şampiyonada dereceye giren takım ve sporculara kupa ve madalyalarını Vali Enver Salihoğlu, Garnizon Komutanı Albay Şerafettin Yılmaz, Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel, Gençl Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Pazar, 17 Nisan 2011 14:47, Yorumlar(0), Hepsini Oku

ANADOLU BASKETBOLUNUN KALBİ GÜMÜŞHANE'DE ATIYOR


-GENÇ ERKEKLER ANADOLU ŞAMPİYONASI BAŞLADI

       Türkiye Basketbol Federasyonu Genç Erkekler Anadolu Şampiyonası müsabakaları Gümüşhane’de başladı.

      Aydın Doğan Kapalı spor salonunda yapılan müsabakalarda, bölge elemelerini geçen 8 takım Gümüşhane’de ki şampiyonada birincilik için mücadele ediyor.

     Toplam 7 ilden 8 takımın katıldığı şampiyonaya Antalya Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakır Bağlar Belediyesi, Antalya Mura Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 13 Nisan 2011 12:39, Yorumlar(0), Hepsini Oku

ARZULANAN BAŞARI ARZULAR'DAN


         Arzular İlköğretim Okulu Takımı, Trabzon’da düzenlenen "Yıldız Erkekler Voleybol Grup Şampiyonası"nda, önemli bir başarıya imza atarak bölge üçüncüsü oldu.

      Toplam 6 ilin mücadele ettiği turnuvada Arzular İlköğretim Okulu; Bayburt, Erzincan ve Van’ı geride bırakırken Giresun ve Tokat’ın ardından bölge üçüncüsü olmayı başardı.

      Konu ile ilgili açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdürü Ferda Yıldırım; ilimizi başarıyla temsil eden Arzu Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Salı, 12 Nisan 2011 13:02, Yorumlar(0), Hepsini Oku

FTEM TURNUVAYA KATILDI


      Gümüşhane Futbol Teknik Eğitim Merkezi ( FTEM) sporcuları, Futbol Federasyonunun organizasyonu çerçevesinde 1999-2000 ve 2001 doğumlu sporcular Trabzon ilinde gerçekleştirilen turnuvada Ordu, Rize ve Giresun illeri ile karşı karşıya geldi.

     Her grup Futbol Federasyonu yetkililerinin hazırladığı fikstüre göre birbirleri ile dönüşümlü olarak karşılaştı. Karşılaşmalarda 1999 doğumlular 20’şer dakika oynarken 2000 ve 2001 doğumlular ise 15’er dakika oynadı.

     Yapılan organizasyonun çocuklar açısından çok &oum Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Pazartesi, 11 Nisan 2011 12:57, Yorumlar(0), Hepsini Oku

KELKİT BELEDİYE MECLİSİNDEN HÜRRİYETSPOR'A 20 BİN TL ÖDÜL


      Gümüşhane Mahalli Amatör Futbol liginde 2010-2011 sezonunda şampiyon olan Kelkit Hürriyet Spor kulübüne Kelkit Belediye Meclisince 20 bin ödül verilmesine karar verildi.

    Konu ile ilgili açıklamada bulunan Kelkit Belediye Başkanı Muammer Duran, ilçenin sportif faaliyetlerin gelişmesine vesile olan, aynı zamanda da ilçeyi Gümüşhane’de en iyi şekilde temsil ederek şampiyon olan Kelkit Hürriyet Spor kulübüne destek vermek amacıyla Belediye Meclis üyeleriyle birlikte 20 Bin TL ödül verilmesi hususunda karar aldıklar Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Pazartesi, 11 Nisan 2011 08:34, Yorumlar(0), Hepsini Oku

ÇİMEN'İN BİLEĞİ BÜKÜLMÜYOR


      Tekke Gençlik ve Spor Kulübü Bilek güreşi sporcusu Furkan Çimen, katıldığı yarışmalarda her iki bileğini de iyi kullanarak “bileği bükülmüyor” özdeyişini hak ediyor.

        Geçtiğimiz günlerde yapılan Türkiye Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri Genç Erkekler Kategorisinde Sağ ve Sol Bilekte Türkiye Birincisi olan Çimen, başarısıyla Bilek Güreşi Milli Takımına seçildi. Çimen ayrıca Milli Takım Kampına da davet edildi.
Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Perşembe, 07 Nisan 2011 10:22, Yorumlar(0), Hepsini Oku

SODES PROJELERİ GÜMÜŞHANE'DE BÜTÜN ALANLARDA ETKİLİ OLUYOR


-TORUL HALI SAHASI SODES İLE KAPALI HALE GETİRİLDİ

      Gümüşhane’nin Torul ilçesinde Kaymakamlık tarafından yürütülen “Yıl Boyu Spor Hakkı” isimli Sosyal Destek Projesi (SODES) kapsamında halı sahanın üzeri kapatıldı.

       İlçe Kaymakamı Şafak Gürçam, Torul ilçesinde kış aylarının soğuk ve uzun geçmesi nedeniyle mevcut halı sahanın kısıtlı bir süre kullanılabildiğini, bu amaçla SODES kapsamında hazırladıkları projenin yür& Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Salı, 05 Nisan 2011 17:55, Yorumlar(0), Hepsini Oku

U14 LİGİNDE TELEKOMSPOR ŞAMPİYON OLDU


-U17 TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA DERECE PAROLASI İLE GİTTİ

      Gümüşhane Mahalli Amatör ligi U17 kategorisinde şampiyon olan Telekomspor, U14 kategorisinde de oynadığı müsabakaların tümünü farklı skorlarla kazanarak şampiyon oldu.

      Yetenekli sporcuların bulunduğu U14 takımının Gümüşhane’yi Türkiye şampiyonasında en iyi şekilde temsil edeceğini belirten kulüp yetkilileri, yıllardan beri alt yapıya verdikleri önemin meyvelerini topladıklarını söyledi.

&n Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Pazartesi, 28 Mart 2011 16:46, Yorumlar(0), Hepsini Oku

GÜMÜŞHANELİ ATLETLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KATILACAK


      Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanlığının faaliyet yer alan Atletizmi Geliştirme Projesi 2. Etap Yarışmaları geçtiğimiz Cumartesi günü Trabzon da yapıldı.

      Gümüşhane, Erzurum, Bayburt, Artvin, Rize, Trabzon, Giresun ve Ordu illerinin katılımı ile yapılan yarışmalarda Gümüşhane’yi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları temsil etti.

      Kulüp üyesi sporculardan 1999-2000 doğumlu kızlarda Tuğçe Karalı, Sibel Demirci, Hatice Aydın ve Kader Arslan’la takım halinde 3. yine, 1997-1998 doğumlu k Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Pazartesi, 28 Mart 2011 10:01, Yorumlar(0), Hepsini Oku

TURGAY ŞİMŞEK MUAY THAİ KARADENİZ BÖLGE GRUP YARIŞMASINDA 3.OLDU


     Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Kaya, Türkiye Muay Thai Federasyonunun 2011 yılı faaliyet programında yer alan Karadeniz Bölgesi Grup Şampiyonasının 16 ilden 300 sporcunun katılımı ile Ordu ilinde yapıldığını söyledi.

      Kaya, Gümüşhaneli sporcu Turgay Şimşek’in 63,5 kiloda bölge üçüncüsü olduğunu belirterek, “Spor tesislerimiz Uzakdoğu sporlarının yanı sıra diğer salon sporlarının yapılmasına çok elverişli. Gençlerimizi salonumuzda değişik branşlarda yapılmakta olan spor etkinliklerin Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 23 Mart 2011 08:05, Yorumlar(0), Hepsini Oku

GÜVENLİ GÜMÜŞHANE PROJESİ SPOR TURNUVASI BAŞLADI


-15 OKUL, 3 FARKLI BRANŞTA BİRBİRİ İLE KARŞILAŞACAK

      Gümüşhane İl Emniyet Müdürlüğü’nün Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında başlattığı “Güvenli Gümüşhane” projesi devam ediyor. Proje kapsamında organize edilen spor müsabakaları toplam 15 okulun katılımı ile başladı.

       Emniyet Müdürlüğü’nün İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli olarak başlattığı proje kapsamında organize edilen spor turnuvası Aydın Doğan Spor Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Salı, 15 Mart 2011 13:10, Yorumlar(0), Hepsini Oku

GÜMÜŞHANE POLİS GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KURULDU


      Gümüşhane Polis Gücü Gençlik ve Spor Kulübü Derneği kurularak faaliyete geçti.
 
      Kurucu Başkanlığını Avni Yayla’nın yaptığı kulüp ilk olarak basketbol branşında faaliyette bulunacak.  Kulüp bünyesinde 13-17 yaş arası gençlere, deneyimli antrenör eşliğinde basketbol eğitimi verilecek. Basketbol branşında verilecek eğitim ve antrenmanlara katılmak isteyen 13-17 yaş arası gençlerin, Gümüşhane Emniyet Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürlüğü ve Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğüne şahsen veya velileri aracılı Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Salı, 15 Mart 2011 13:00, Yorumlar(0), Hepsini Oku

BASKETBOL MÜSABAKALARI SONA ERDİ: BİRİNCİ ERZURUM DSİ


       Türkiye Basketbol Federasyonunun programında yer alan kulüpler arası Yıldız Erkekler Basketbol Grup müsabakaları sona erdi.

     Gümüşhane Aydın Doğan Kapalı Spor Salonunda yapılan müsabakalara 7 ilin takımları katıldı. Ordu Ünye, Trabzon İdmangücü, Sivas Yolspor, Artvin 7 Martspor, Erzurum DSİ, Rize Belediyespor ve Bayburt ekiplerinin katıldığı müsabakaların son gününde oynanan filan maçı Erzurum DSİ ile Trabzon İdmangücü takımları arasında gerçekleşti.

     Zorlu müsabakanın ardından rakibini 79-70 yenen Erzurum DSİ bir &uum Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Salı, 15 Mart 2011 08:14, Yorumlar(0), Hepsini Oku
 16 Sayfalar 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Son »


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.28566 saniyede 24 sorguyla oluşturuldu