Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gurbetten Sılaya   

250 İŞADAMI ŞİRKETLEŞMEK İÇİN BİR ARAYA GELİYOR


     Ankara da yaşayan Gümüşhaneli işadamları ve girişimciler tarafından kurulan Ankara Gümüşhaneli İş Adamları Derneği (GİAD) şirketleşme yolunda hızla ilerliyor.

     Rubil Gökdemir’in koordinasyonunda 2 yıllık bir çalışmanın sonucunda hazırlanan “Yeniden Yapılanma Planı” çerçevesinde 250 Gümüşhaneli işadamı 20 Kasım günü bir araya gelecek.

      İktisadi ve ticari faaliyetler kapsamında iş birliğini geliştirmek amacıyla, 4 milyon TL kuruluş Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 16 Kasım 2011 22:51, Yorumlar(0), Hepsini Oku

İSTANBUL SİYANÜRÜ TAKİBİNE ALDI


-GÜSİAD-GÜMÜP MADENLERİ TARTIŞTI
-KOMİSYON HAZIRLADIĞI RAPORU KAMUOYU İLE PAYLAŞACAK


     Geçtiğimiz günlerde imzalanan protokol ile faaliyetlerine Gümüşhane  Sanayici ve İş Adamları Derneği  (GÜSİAD) bünyesinde devam edecek olan ve merkezi İstanbul’da bulunan Gümüşhane Mühendis ve Mimarlar Platformu (GÜMÜP) ilk ortak faaliyetinde “Siyanür”ü masaya yatırdı.

     Düzenledikleri toplantıda siyanür karşıtı tavrı ve eylemleriyle bilinen T&uu Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Cumartesi, 12 Kasım 2011 00:55, Yorumlar(0), Hepsini Oku

NALÇACI AİLESİNİN ACI GÜNÜ


       Ankara Gümüşhaneli Bürokratlar Derneği  (GÜBDER) Başkanı M. Kemal Nalçacı’nın babası Zeki Nalçacı (83) vefat etti.

     Yaklaşık bir haftadan beri rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede solunum yetmezliği sonucu Kurban Bayramının 3.günü gecesi vefat eden Nalçacı, ertesi gün toprağa verildi.

     Ankara Karşıyaka Mezarlığına defnedilen Nalçacı’nın cenazesine çok sayıda seveni ve yakını katıldı. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Cuma, 11 Kasım 2011 16:26, Yorumlar(0), Hepsini Oku

İstanbul'un En Eski Derneklerinden Birisi De Gümüşhane Derneği


      İstanbul İl Dernekler Müdürlüğü, İstanbul’da faaliyet gösteren diğer illere ait derneklerin sayısını açıkladı. Açıklamaya göre İstanbul’da diğer illere ait 4 bin 506 dernek bulunurken, bu derneklerde 583 bin 994 üye yer alıyor.

     Dernekleşme açısından 455 dernekle Sivas, 317 dernekle Kastamonu ve 278 dernekle Tokat ilk 3 sırada yer alırken, üye sayısı bakımından sıralama ise 68 bin 718 kişiyle Kastamonu, 63 bin 83 kişiyle Sivas ve 39 bin 160 kişiyle Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Pazartesi, 07 Kasım 2011 16:59, Yorumlar(0), Hepsini Oku

GÜSİAD - GÜMÜP Planlama Toplantısı Yapıldı


     GÜSİAD-Gümüşhane Sanayici ve İş Adamları Derneği yönetim kurulu üyeleri yaklaşık 4 ay önce GÜSİAD genel kurulunda alınan kararla faaliyetlerine GÜSİAD bünyesinde devam kararı alan GÜMÜP-Gümüşhane Mühendis&Mimarlar Platformu yönetim kurulu ile tanışma ve ileriye yönelik birlikte yapılacak faaliyetler üzerine planlama amaçlı bir araya geldi.

     Güsiad genel merkezinde yapılan  toplantıda GÜMÜP bünyes Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Cumartesi, 05 Kasım 2011 23:39, Yorumlar(0), Hepsini Oku

GÜMÜŞHANELİLER VAKFI ERTUĞRUL SAĞLAM'A MİSAFİR OLDU


     Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Yönetim Kurulu Süper Lig ekiplerinden Bursaspor'un Teknik Direktörü Gümüşhaneli Ertuğrul Sağlam'ı ziyaret etti.

    Vakıf Başkanı Habip Yılmaz ve yöneticilerden Ahmet Orak, Ümit Ataman, Mikail Kayacı ve Eyüp Demir'in hazır bulunduğu ziyarette Kocaelispor ve Gümüşhane üzerine neşeli bir atmosferde anılar paylaşıldı.

     Gümüşhaneliler Vakfının geleneksel olarak düzenlediği Onur ve Vefa Ödülünün verileceği programa davet edilen Ertuğrul Sağlam, Vakfın bu yıl ki ödülünün k Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 02 Kasım 2011 23:25, Yorumlar(0), Hepsini Oku

GİAD ŞİRKETLEŞİYOR!


       Merkezi Ankara'da bulunan Gümüşhaneli İşadamları ve Girişimcileri Derneği (GİAD), yeniden yapılanma planı çerçevesinde şirketleşme kararı aldı.

     Kısa bir süre önce yönetim değişikliğine giden dernekte yeni dönem çalışma programına ilişkin yaklaşımlarda bulunarak şirket olma yolunda hazırlıklar yapılıyor.

     Sermaye taahhüdünde bulunan Gümüşhaneli kurucu şirket ortakları ile önümüzdeki zaman diliminde şirketleşecek olan GİAD’ın bu açılımının neticeleri kamuoyunda merakla beklenmekte…
Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Salı, 25 Ekim 2011 12:10, Yorumlar(0), Hepsini Oku

GÜBDER, LÜTFİ DOĞAN'I ZİYARET ETTİ


     Ankara Gümüşhaneli Bürokratlar Derneği (GÜBDER) yönetim kurulu üyeleri, Gümüşhane eski milletvekili ve Diyanet İşleri Eski Başkanlarından Lütfi Doğan’ı ziyaret etti.

      Dernek Başkanı Kemal Nalçacı, yönetim kurulu üyeleri Erol Tekçe, Kemalettin Ustaoğlu, Baki Tuncel, Serdar Gül,  Ekrem Yıldız’ın katıldığı ziyaret Balgat’taki İSİLAY Vakfında gerçekleştirildi.

  &nbs Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Pazartesi, 24 Ekim 2011 10:50, Yorumlar(0), Hepsini Oku

ANKARA'DA Kİ GÜMÜŞHANELİ ÖĞRENCİLER GÜDEF'İN KAHVALTISINDA BULUŞTU


      Ankara’da eğitim gören Gümüşhaneli üniversite öğrencileri Gümüşhane Dernekler Federasyonunun (GÜDEF) düzenlediği kahvaltılı tanışma toplantısında bir araya geldi.

     Ankara Turizm ve Otelcilik Lisesi Salonunda düzenlenen toplantıya 120 civarında üniversiteli öğrenci ile Gümüşhane Milletvekilleri Doç.Dr.Kemalettin Aydın, Feramuz Üstün, Ankara Milletvekili Prof.Dr.Özcan Yeniçeri, Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Güdef Yönetim kurulu üyeleri Ayhan Şahin, Adem Ezber, Murat Çepel ile bazı bürok Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Pazar, 23 Ekim 2011 21:34, Yorumlar(0), Hepsini Oku

OLGUN ADAY OLMAYACAĞINI AÇIKLADI


      İstanbul Gümüşhane Dernekler Federasyonu (GÜDEF) Genel Başkanı Vahit Olgun,  10 Ekim 2011 tarihinde yapılan yönetim kurulu toplantısında, 20 Kasım 2011 tarihinde yapılacak olan Olağan Genel Kurulunda Federasyon Başkanlığına aday olmayacağını açıkladı.

       Olgun, yaptığı açıklamada dernekçiliğin bir “meslek” olmadığının bilinciyle hareket, bundan sonra ki hizmete başka arkadaşların talip olması gerektiği düşüncesiyle yeniden GÜDEF başkanı olmayacağını söyledi.

       Açıklamasında, b Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 12 Ekim 2011 16:14, Yorumlar(0), Hepsini Oku

GÜMÜŞHANELİ BÜROKRATLAR DERNEĞİ 22.DÖNEM MİLLETVEKİLİ YILMAZ'I ZİYARET ETTİ


    Ankara Gümüşhaneli Bürokratlar Derneği (GÜBDER) Başkanı Kemal Nalçacı ve yönetim kurulu üyeleri 22.dönem Gümüşhane Milletvekili Temel Yılmaz’ı ziyaret etti.

    Dernek olarak ilk ziyareti Adalet ve Milli Savunma eski Bakanı Mahmut Oltan Sungurlu’ya gerçekleştiren heyet, ikinci ziyareti de Temel Yılmaz’a gerçekleştirdi. Ziyarete, GÜBDER Başkanı Kemal Nalçacı, Yönetim Kurulu Üyeleri Erol Tekçe, Selma Kırmaz, Aslan Kılıç, Kemalettin Ustaoğlu, Coşkun Çildoğan ve Baki Tuncel katıldı.

  &nb Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Salı, 11 Ekim 2011 14:59, Yorumlar(0), Hepsini Oku

SULTANBEYLİ GÜMÜŞHANELİLER DERNEĞİ YILDIZ'LA DEVAM DEDİ


     Sultanbeyli Gümüşhane İli ve İlçeleri Kültür Yardımlaşma Derneği (GÜMÜŞDER) 6.Olağan Kongresi  Sultanbeyli de oturan Gümüşhanelilerin  geniş katılımı ile yapıldı.

      Kongrede son iki yıldır dernek başkanlığını yapan Abdulkerim Yıldız tek liste ile seçim girerken Yıldız’a Gümüşhaneli hemşerileri oy birliği ile tekrar yetki verdi.

      Kongrede iki yıllık çalışmalarını slayt eşliğinde sunum olarak hemşerilerine aktaran Dernek Başkanı Abdulkerim Yıldız, son iki yılda yönetim olarak planladıkları hedeflere ulaştıkla Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Salı, 04 Ekim 2011 14:32, Yorumlar(0), Hepsini Oku

GÜMÜŞHANELİ BÜROKRATLAR SUNGURLU'YU ZİYARET ETTİ


      Ankara’da geçtiğimiz Haziran ayı içerisinde Genel Kurulunu yapan Gümüşhaneli Bürokratlar Derneği (GÜBDER) Başkanı Kemal Nalçacı ve Yönetim Kurulu üyeleri ilk ziyaretlerini eski bakanlardan Oltan Sungurlu ile gerçekleştirdi.

      Ziyarete, GÜBDER Başkanı Kemal Nalçacı, Yönetim Kurulu Üyeleri Erol Tekçe, Selma Kırmaz, Aslan Kılıç, Kemalettin Ustaoğlu, Coşkun Çildoğan, İsa Yılmaz, Ekrem Yıldız, Seyfullah Yılmaz ve Emin Yıldız katıldı.

       Başkan Nalçacı, ziya Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Cuma, 30 Eylül 2011 14:28, Yorumlar(0), Hepsini Oku

Bağcılar Gümüşhaneliler Derneğinde UÇAN Dönemi


(Kaynak: www.haber29.net)

      İstanbul'un Bağcılar İlçesinde faaliyet göstermekte olan Bağcılar Gümüşhaneliler Derneği
(BAĞ-GÜMDER) 25 Eylül pazar günü 8. olağan genel kurulunu gerçekleştirdi.

     Dernek merkezinde gerçekleşen genel kurulda Divan başkanlığına Avukat Nevzat Kaya seçildi. Açılış konuşmalarının ar Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Salı, 27 Eylül 2011 07:10, Yorumlar(0), Hepsini Oku

Kuru temizlemede 16 milyon doları aştı, İstanbul Adalet Sarayı'nın 'çaycısı' da oldu


(Kaynak: www.hurriyet.com.tr)

      5 kardeşin ortaklığında, kuru temizleme zinciri, makine ve kahve distribütörlüğüyle büyüyen Can Grup, Çağlayan’daki yeni İstanbul Adalet Sarayı’nın ‘çay kahve servisi’ işini yıllık 3.7 milyon lira teklifle aldı. Adliyede sıcak soğuk içecek servisi için çoğu kadınlardan 170 kişilik yeni ekip kuran Yusuf Can, 58 kuru temizleme mağazasıyla 16 milyon dolar ciro yakaladıklarını söylüyor.

        1955’de Kelkit’ten İstanbul’a göç eden İrfan C Tamamını Oku »»»


Gönderen Recep Ergin, Salı, 20 Eylül 2011 08:38, Yorumlar(0), Hepsini Oku
 26 Sayfalar 1 2 3 4 5 ... Son »


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.91607 saniyede 24 sorguyla oluşturuldu