Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhanespor->Gümüş Uzatmalarda Yıkıldı: 1-1   

Gümüş Uzatmalarda Yıkıldı: 1-1


       (Kaynak: Kırıkhan Olay Gazetesi)

       Gümüşhanespor Kırıkhan deplasmanında uzatmalarda yediği golle 1 puana razı oldu. Gümüşhanesopor  4.hafta karşılaşmasında deplasmanda karşılaştığı Hatay temsilcisi Kırıkhansporla son dakikada yediği golle 2 puanı kaptırdı.

        Maçın 2. dakikasında kazanılan serbest atışta Yalçının ortasında Erhan kafayı vurdu. Top az farkla dışarı çıktı. 18.dakikada sağdan gelişen Kırıkhanspor atağında Fatih yerden kesti, tehlike oluşmadan atak savuşturuldu.  30.dakikada kazanılar frikik atışını kulanan İsmail topu dışarı attı.

         İlerleyen dakikalarda önemli bir atak olmadı ve ilk yarı 0-0 berabere sonuçlandı. İkinci yarı rüzgarı arkasına alarak başlayan Gümüşhanespor maça hakim taraf idi. 55 dakikada Gümüşhanesporun bir atağında kazanılan frikikten gelen topu Mert kafayla vurdu az farkla dışarı gitti.

         57. dakikada Kırıkhanspor atağında Fatih indirdiği topu Çağlar vuramadı. 58. dakikada maçın en önemli ve ciddi atağı Gümüşhanespordan geldi. Gümüşhanenin cezasahası dışında kullandığı frikik atışını Mert kullandı. Doksana giden topu kaleci Caner güzel bir refleks hareketiyle kurtardı.

       60.dakikada Gümüşhanesporun golü geldi. Erhan’ın kaptırdığı topu kapan Sinan cezasahasına kadar inerek kaleci Caner’in altından topu filelere yolladı:0-1.

     Bu dakikadan sonra Kırıkhansporun cılız atakları gelişti. Kontrolsüz bir oyun sergileyen ve doğru dürüst pas yapamayan, ilk toplara hakim olamayan Kırıkhansporun 76. dakikasında geliştirdiği bir atakta top ceza sahasında Aytaç’ın eline çarptı, ancak hakem devam kararı verdi.

     Gümüşhanesporun dakika doldurma hareketleri oyunun tansiyonunu yükseltti. Gelişen Kırıkhanspor atağında Gümüşhanesporun kalecisi Hasan vakit doldurmaya yönelik saha içinde yatınca ortalık karıştı. Bu pozisyonda , kaleci Hasan ve Kırıkhanspor kalecisi Caner ve Gümüşhanesporlu futbolcu sarı kart gördü.

     Maçın son dakikasında gelişen Kırıkhanspor atağında Çağlar sağdan cezasahasına girdiği anda topa vurdu ve takımını beraberliğe ulaştıran golü attı:1-1. Maçta bu sonuçla sona erdi.

       Maçın bitimi ardından tartışmaya devam eden her iki takımın kalecisine hakem ikinci sarı kartı gösterip ardından kırmızı kartı gösterdi.TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 14 Eylül 2011 21:59, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 1.00846 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu