Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhanespor->"BAYRAMPAŞA MAÇI İLE ÇIKIŞA GEÇELİM"   

"BAYRAMPAŞA MAÇI İLE ÇIKIŞA GEÇELİM"


     Genç Gümüşhaneliler Grubu Başkanı Bayram Taşkın, Spor Toto 3.lig, 1.grupta mücadele eden Gümüşhanespor’un bu hafta sonu kendi sahasında karşılaşacağı Bayrampaşa müsabakası ile yeniden çıkışa geçmesini beklediklerini söyledi.

      Yaptığı açıklamada, ilk 4 haftada 1 galibiyet ve  3 beraberlik aldıklarını kaydeden Taşkın, ligin dibine demir atan Akçaabatspor maçının 3-2 kazanılmasına rağmen çok pozitif bir futbol oynanmadığını, diğer karşılaşmalarda da son dakikalarda atılan ve yenilen gollerle beraberlik elde ettiklerini söyledi.

     Gümüşhanespor’un mevcut kadrosu ile şampiyonluğa oynayacak ve ilk 5’te rahatlıkla yer alabilecek pozisyonda olduğunu dile getiren Taşkın, “Ancak bunun için futbolcularımızın sahada daha fazla mücadele  ederek  gerçek kapasitelerini ortaya koymaları gerekiyor. Bu haftayı artık çıkışa geçip 3 puan serisine başlayacağımız maç olarak görüyoruz. Desteğimiz sizinle.” dedi.TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Cuma, 16 Eylül 2011 15:31, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 1.24989 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu