Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhanespor->PAZARA KADAR DEĞİL SONUNA KADAR GÜMÜŞHANESPOR   

PAZARA KADAR DEĞİL SONUNA KADAR GÜMÜŞHANESPOR


    Genç Gümüşhaneliler Grubu Başkanı Bayram Taşkın, Gümüşhanespor’un geçtiğimiz hafta kendi sahasında aldığı 3-0’lık mağlubiyetin moralleri bozmaması gerektiğini söyledi.

      Karşılaşmanın Gümüşhanespor açısından  hem skor olarak hem de oyun olarak kötü bir netice ile bittiğini kaydeden Taşkın, bu sonucun her şeyin sonu olmadığını, futbolda yenmenin olduğu kadar yenilmenin de olduğunu belirterek, “Önemli olan alınan  bu sonuçlardan ders çıkararak önümüze bakmak ve yönetim, teknik  ekip, futbolcu ve taraftar olarak nerede eksiklik varsa bunu kapamaya çalışmaktır.” dedi.

    Gümüşhanespor sevdasının sonuçlara göre artıp eksilme göstermediğini dile getiren Taşkın, tüm Gümüşhanelileri, özellikle de Gümüşhane’de yaşayan Gümüşhanelileri, ev sahibi olunan maçlarda  sonuç ne olursa olsun takımı desteklemeye çağırdı.TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Perşembe, 22 Eylül 2011 15:19, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 1.37923 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu