Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gurbetten Sılaya->GÜMÜŞHANELİ BÜROKRATLAR DERNEĞİ 22.DÖNEM MİLLETVEKİLİ YILMAZ'I ZİYARET ETTİ   

GÜMÜŞHANELİ BÜROKRATLAR DERNEĞİ 22.DÖNEM MİLLETVEKİLİ YILMAZ'I ZİYARET ETTİ


    Ankara Gümüşhaneli Bürokratlar Derneği (GÜBDER) Başkanı Kemal Nalçacı ve yönetim kurulu üyeleri 22.dönem Gümüşhane Milletvekili Temel Yılmaz’ı ziyaret etti.

    Dernek olarak ilk ziyareti Adalet ve Milli Savunma eski Bakanı Mahmut Oltan Sungurlu’ya gerçekleştiren heyet, ikinci ziyareti de Temel Yılmaz’a gerçekleştirdi. Ziyarete, GÜBDER Başkanı Kemal Nalçacı, Yönetim Kurulu Üyeleri Erol Tekçe, Selma Kırmaz, Aslan Kılıç, Kemalettin Ustaoğlu, Coşkun Çildoğan ve Baki Tuncel katıldı.

     Başkan Nalçacı, Milletvekili Yılmaz’a kısa zaman önce geçirdiği ameliyattan dolayı geçmiş olsun dileklerini sunduktan sonra GÜBDER hakkında bilgi verdi. Nalçacı, “Tecrübeli bir siyasetçi ve eğitimci olarak Sayın Vekilimizin birikimleri, desteği derneğimiz çalışmalarına katkı sağlayacaktır” dedi.

      22. Dönem Milletvekili Temel Yılmaz da yaptığı açıklamada GÜBDER’in siyaset ve bürokrasi arasında iyi bir köprü olacağını, Gümüşhane’ye ve Gümüşhanelilere samimi bir şekilde hizmet edeceğine inancının tam olduğunu belirterek çalışmalarında başarılar diledi.
TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Salı, 11 Ekim 2011 14:59, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 1.52272 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu