Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Spor->GÜMÜŞHANE POLİS GÜCÜ BASKETBOL TAKIMI YENİ SEZONA İDDİALI HAZIRLANIYOR   

GÜMÜŞHANE POLİS GÜCÜ BASKETBOL TAKIMI YENİ SEZONA İDDİALI HAZIRLANIYOR


       Gümüşhane Polis Gücü Gençlik ve Spor Kulübü Basketbol Takımı 2011-2012 sezonu hazırlıklarını sürdürüyor.

      Aydın Doğan Spor Salonu’nda antrenör eşliğinde yeni sezona iddialı hazırlanan Polis Gücü Basketbol Takımı yıldız ve gençler kategorilerinde yakın illerin dereceye giren takımları ile sezon öncesi hazırlık maçları yapacak.

      Gümüşhane Polis Gücü Gençlik ve Spor Kulübünün basketbol branşında başlattığı çalışmalarla basketbola ilginin arttığını ifade eden Gümüşhane Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel, özellikle derslerinde başarılı olan öğrencilerin basketbolla ilgilendiğini söyledi. Gümüşhane ilinin sportif faaliyetlerle iç içe olduğunu vurgulayan Yüksel, Polis Gücü Spor Kulübü basketbol takımının yeni sezonda başarılı olarak Gümüşhane’yi il dışında en iyi şekilde temsil edeceğini sözlerine ekledi.

      Çalışmalarla ilgili bilgi veren Kulüp Yönetim Kurulu Başkanı Murat Bayrak ise, kulübün yakın bir zamanda kurulmasına rağmen basketbol branşında iyi bir takım oluşturduğunu söyledi. İl geneli yapılacak müsabakalarda başarılı olarak bölge müsabakalarında da en iyi dereceyi elde etmeyi hedeflediklerini belirten Bayrak, “Basketbol branşında takım oluşturmak üzere okullarımızdan 25 öğrenci kulübe üye yapılmıştır. 2011-2012 sezonunda yıldızlar ve gençler kategorilerinde müsabakalara katılmak üzere 16 sporcumuza lisans çıkartılmıştır.  Aydın Doğan Spor Salonu’nda haftada 4 saat olmak üzere antrenmanlarımız devam ediyor, sezon öncesi yakın illerimizin başarı elde etmiş takımları ile hazırlık maçları yapacağız.” dedi.

      Basketbol dışında hentbol branşında da faaliyetlere başlandığını ifade eden Bayrak, yıldızlar ve gençler kategorilerinde ilerleyen günlerde sporcu seçmeleri yapılarak antrenmanlara başlanacağını kaydetti.
TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 12 Ekim 2011 10:46, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 1.53448 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu