Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Spor->'YENİLGİYİ HAK ETMEDİK'   

'YENİLGİYİ HAK ETMEDİK'


-ARTVİN ARHAVİSPOR: 1 - KELKİT HÜRRİYETSPOR: 0

       (Kaynak: Kuşakkaya Gazetesi)

      Bölgesel Amatör Ligde ( BAL ) ilimizi temsil eden Kelkit Hürriyetspor’da Arhavi deplasmanında alınan mağlubiyet moralleri bozdu.

    Takım kaptanı Veysel ve Hakan’dan yoksun Arhavi karşısında puan mücadelesi veren  yeşil beyazlıların müsabaka boyunca rakibine üstün bir futbol sergilemesine rağmen sahadan puansız ayrıldı.

      Oynanan futbolun ve verilen mücadelenin alınan mağlubiyete rağmen kendilerini fazlası ile memnun ettiğini ifade eden Kelkit Hürriyetspor Teknik Sorumlusu Suat Dalman “Futbol adına gereken ne varsa yaptık. Takımım inanılmaz mücadele etti. Sahanın her bölgesinde rakibe göre her anlamda daha etkili olduk. Özellikle savunma anlayışımız ve yardımlaşmamız görülmeye değerdi. Rakibe müsabaka boyunca bir pozisyon verdik o da gol oldu. Buna rağmen birçok pozisyona girdik ancak gol vuruşlarındaki eksikliğimiz bu müsabakada da karşımıza bir kez daha çıktı. Bu maçın sonucu kesinlikle böyle olmamalıydı, ancak futbolda maalesef bu tür durumlarla karşılaşmak kaçınılmaz.” diye konuştu.

     Eksik oyuncuların olmaması takım kurgusunu olumsuz etkilediğini ancak kesinlikle buna sığınmadıklarını dile getiren Dalman “ İki senedir orta sahamızda beraber görev yapmış ve takımın ritmini en iyi bilen iki oyuncumuzun eksikliğini tabi ki hissettik. Ama bunu mazeret olarak görüp mağlubiyeti buna bağlamıyoruz. Futbol bir takım oyunudur ve kişilere endeksli değildir. Takımdaki her oyuncu bizim için çok değerlidir. Cezalı oyuncularımızın yerine görev verdiğimiz arkadaşlarımız da çok iyi mücadele edip iyi futbol oynadılar. Ben bu anlamda tüm oyuncularımı kutluyor, kendilerine gösterdikleri iyi futbol ve verdikleri mücadeleden dolayı teşekkür ediyorum. Artık bu maçı unutup haftaya oynayacağımız Bingöl İl Özel İdarespor karşılaşmasını düşünmemiz ve çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürmemiz gerekiyor ” şeklinde konuştu.

      Öte yandan hafta sonu sahasında Bingöl İl Özel İdarespor’u ağırlayacak Kelkit Hürriyetspor’un Arhavispor müsabaka sonrası verilen bir günlük iznin ardından bugün Teknik Sorumlu Suat Dalman nezaretinde çalışmalara başlayacağı öğrenildi.
TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Pazartesi, 24 Ekim 2011 09:32, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.88042 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu