Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhanespor->GÜMÜŞHANESPOR'DAN ANLAMLI KARAR   

GÜMÜŞHANESPOR'DAN ANLAMLI KARAR


-GÜMÜŞHANESPOR-VANSPOR MÜSABAKASININ GELİRİNİN İKİ KATI VAN’DAKİ DEPREMZEDELERE GİDECEK

     Gümüşhanespor yönetim kurulu, Pazar günü evinde misafir edecekleri Belediye Vanspor maçı gelirinin iki katını Van’daki depremzedelere gönderme kararı aldı.

    Gümüşhanespor Başkanı Kurban Karagöz, hafta sonu oynayacakları Belediye Vanspor maç hasılatının 2 katını Van’daki depremzedelere gönderileceğini söyledi.

    Van’da meydana gelen 7,2’lik deprem sonrası Gümüşhanespor yönetimi adına açıklama yapan Kulüp Başkanı Kurban Karagöz, depremde hayatını kaybedenlere Allahtan Rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralananlara acil şifalar dilediklerini belirtti.

    Başkan Karagöz, “Yönetim kurulunca ortak karar aldık. Önümüzdeki Pazar günü Belediye Vanspor ile yapacağımız maçın gelirini karşılaşmanın ertelenmesi halinde evimizde oynayacağımız Trabzon Beşikdüzüspor müsabakası hasılatını Van’daki depremzedelere göndereceğiz. Ayrıca yönetim kurulu üyelerimizin katkısı ile maçın gelirinden az olmayacak şekildeki bir meblağı da buradaki kardeşlerimize yollamayı uygun bulduk. Maç hasılatının iyi olması için tüm taraftarlarımızı müsabakada tribünleri doldurmasını istiyoruz. Nice zor badireler atlatan yüce milletimiz, birlik ve beraberlik içinde bu zor günlerinde üstesinden gelecektir” dedi.TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Salı, 25 Ekim 2011 12:12, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.81703 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu