Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Torul Gençlerbirliği->TORUL GENÇLERBİRLİĞİ, PTT KARGO İLE FORMA REKLAMI SÖZLEŞMESİ İMZALADI   

TORUL GENÇLERBİRLİĞİ, PTT KARGO İLE FORMA REKLAMI SÖZLEŞMESİ İMZALADI


      Türkiye Aroma Erkekler Voleybol Birinci Lig takımlarından Torul Gençlerbirliği, PTT Kargo ile forma reklamı sözleşmesi imzaladı. Kulüp Başkanı Evren Evrim Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri Gümüşhane PTT Başmüdürü İhsan Akbulut’u makamında ziyaret ederek, sözleşmeyi imzaladı.

      Burada bir açıklama yapan PTT Başmüdürü Akbulut, Torul Gençlerbirliği Kulübü’ne geçtiğimiz sezon da forma reklamı olarak 20 bin lira ödendiğini belirterek, “İmzaladığımız sözleşmeyi Genel Müdürlüğümüze göndereceğiz. Forma reklamı için ödenecek bedeli Genel Müdürlüğümüz belirleyecek. Kurum olarak Torul Gençlerbirliği'ne maddi ve manevi desteğimizi geçen yıl olduğu gibi bu yıl da sürdürmek istiyoruz. Zira ilimizi voleybolda birinci ligde temsil eden takımımızla gurur duyuyoruz. Yöneticisiyle, teknik heyetiyle, sporcusuyla ve taraftarıyla sporun bir birleştirme, kaynaştırma aracı olduğunu kanıtladılar. İlimizi tanıtımda çok büyük özveri gösterdiler. Kendilerine başarılar diliyorum.” dedi.

      Torul Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Evren Evrim Özdemir ise sporda parasal kaynağın çok önemli olduğunu dile getirerek, “5 bin nüfuslu bir ilçenin birinci ligde mücadele eden takımıyız. Tüm maddi imkansızlıklara rağmen mücadelemizi sürdürüyoruz. Bu sezon da sürdüreceğiz. Küçük paralarla büyük işler yapıyoruz. PTT Başmüdürlüğüne sağladığı katkıdan dolayı teşekkür ediyoruz. Tüm kamu kurum ve kuruluşları ile 7'den 70'e herkesin maddi ve manevi desteğini bekliyoruz.” şeklinde konuştu.
TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Perşembe, 27 Ekim 2011 14:35, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.04511 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu