Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Spor->SİZ DE FUTBOL HAKEMİ OLABİLİRSİNİZ!   

SİZ DE FUTBOL HAKEMİ OLABİLİRSİNİZ!


      Gümüşhane İl Hakem Kurulu Başkanı Engin Güner, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Herkes İçin Futbol (HİF) organizasyonu kapsamında hakem kursu açılacağını söyledi.

      Dünyanın en çok ilgi uyandıran ve takip edilen oyununun en önemli parçalarından biri olma şansını yakalamak isteyen, sporu hayatının çok geniş bir zaman diliminde yapmak isteyen herkesi kurslara davet eden Güner, kursiyerlerin göstereceği performans ve ilgiye göre, bundan sonraki aşamalarda Amatör Liglerde ve Profesyonel Liglerde görev alma şanslarının olabileceği gibi, FIFA hakemliğine bile ulaşabilme şanslarının olacağını kaydetti.

     Güner, “Dünyanın en sevilen ve ilgi duyulan oyununu yönetenlerden biri de siz olun!” sloganı ile 15 –55 yaşlarındaki herkesi hakem olmaya davet etti.
 
     Müracaatların Futbol İl Hakem Kurulu Başkanlığı aracılığı ile yapılacağını dile getiren Güner, kendilerine 0 532 224 04 52 telefondan ulaşabileceklerini kaydetti.TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Salı, 01 Kasım 2011 10:36, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.63689 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu