Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhane->ÖZEL BAHARLI ÖĞRENCİLERDEN ERCİŞ'E YARDIM   

ÖZEL BAHARLI ÖĞRENCİLERDEN ERCİŞ'E YARDIM


      Gümüşhane özel bahar koleji öğrencileri Van’da meydana gelen depremin ardından Erciş ilçesine yardım malzemesi gönderdi.

    Okul aile birliği tarafından başlatılan ‘Şimdi Kardeşlik Zamanı’ sloganı ile gerçekleştirilen yardım kampanyasına katılan öğrenciler hem kendi harçlıklarını hem de evlerinden getirdikleri malzemelerini Van ve Erciş’teki kardeşlerine gönderdi. Gümüşhane’den yola çıkan yardım konvoyunda gıda, elbise, ısıtıcı, ayakkabı gibi acil ihtiyaçlar yer alırken ayrıca nakdi yardım da Erciş’deki depremzedelere ulaştırıldı.

    Özel Bahar Koleji Müdürü Fikri Kılınç yaptığı açıklamada, "Bu felaket hepimizin başına gelebilir. Depremde hayatlarını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına ise baş sağlığı diliyorum. Amacımız duyarlı bir genç nesil yetiştirmektir. Öğrencilerimize yardımlaşma duygusunu bu vesile ile aşılamış oluyoruz. Bugün öğrencilerimiz Van ve Erciş ilçesinde yaşanan felakete duyarsız kalmayarak bu yardım kampanyasına destek oldular. Bu kampanyada emeği geçen tüm öğrencilere, velilerimize ve tüm öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." dedi.

    Okul Müdürü Kılınç, öğrenciler tarafından toplanılan yardımların ve nakit yardımın veliler ve öğretmenlerin topladıkları yardımlarla birleştirilerek Kimse Yok mu Derneği aracılığı ile Erciş’e ulaştığını sözlerine ekledi.TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Cumartesi, 12 Kasım 2011 11:24, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.7982 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu