Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhane->TATİL BİTTİ...   

TATİL BİTTİ...


(Haber: Hüseyin Özgün)

     4 günlük Kurban Bayramı tatilini uzatarak dokuz güne çıkartan vatandaşlar Gümüşhane Şehirlerarası Otobüs terminalinde yoğunluk yaşanmasına neden oldu.

      Yolcu taşımacılığı yapan şirketler yoğun talebi karşılamak için Trabzon başta olmak üzere; İstanbul, Ankara, Bursa ve Samsun gibi büyük şehirlere ek seferler düzenlemek zorunda kaldı.

    Terminallerdeki canlılık işletme sahiplerini memnun ederken, bayram öncesi memleketlerine, ailelerinin yanına gitmek için otogarlarda yoğunluk oluşturan vatandaşların, geri dönüş telaşında oldukları gözleniyor. Üniversite öğrencilerinin gidiş gelişleri, terminallerde yaşanan yoğunluğun en önemli nedeni olarak ortaya çıkıyor.
 
     Otobüs terminallerinin yanı sıra yollarda da yoğunluk yaşanırken sürücüler, kötü hava şartları nedeniyle dikkatli olmaları konusunda uyarıldı.TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Pazar, 13 Kasım 2011 20:22, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.88903 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu