Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhane->BİSİKLETİYLE TÜRKİYE'Yİ DOLAŞAN YEŞİLAY GÖNÜLLÜSÜ GÜMÜŞHANE'DE   

BİSİKLETİYLE TÜRKİYE'Yİ DOLAŞAN YEŞİLAY GÖNÜLLÜSÜ GÜMÜŞHANE'DE


     Türkiye Yeşilay Cemiyetinin “Sağlıklı Yaşam, Sağlıklı Çevre” projesi kapsamında bisikletle Türkiye’yi dolaşan Cemal Azmi Başkaptan Gümüşhane’ye ulaştı.

     İstanbul’dan başladığı Türkiye turunda Bayburt’un ardından Gümüşhane’ye gelen Başkaptan, buradan Erzincan’a geçecek ve Sivas üzerinden turuna devam edecek.

      Gümüşhane temasları kapsamında Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Özdener’i makamında ziyaret eden Başkaptan, amaçlarının bisikletle sağlıklı nesiller ve sağlıklı çevrelerin oluşmasına katkıda bulunmak olduğunu söyledi.

      Başkaptan, Türkiye turu ile insanların günlük yaşantılarında çevreci taşıt olan bisikleti kullanmalarını sağlamaya çalıştıklarını belirterek, “Türkiye turu kapsamında gittiğimiz şehirlerde Valilik ve Belediyeleri ziyaret ederek kentlerde bisiklet yollarının yapılması için görüşmeler yapıyoruz. Madde bağımlılığına karşı kamuoyu ve yerel basının desteklerini alarak konu hakkında valilik ve belediyeleri ziyaret ediyorum.” diye konuştu.

     Başkaptan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkan Yardımcısı Özdener ise kendisine çıktığı yolda başarılar dileyerek, “Proje kapsamında yapmış olduğu bu çalışmanın bizler ve gelecek nesiller için çok anlamlı ve bir o kadar da önemli.” dedi.TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Pazartesi, 14 Kasım 2011 14:11, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 1.37566 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu