Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhane->PLASTİK KAPAKLAR TEKERLEKLİ SANDALYE OLUP VAN'A GİDECEK   

PLASTİK KAPAKLAR TEKERLEKLİ SANDALYE OLUP VAN'A GİDECEK


      Gümüşhane Proje Araştırma ve Geliştirme Derneği, “Plastik kapakları topluyoruz, engelleri aşıyoruz” kampanyası ile alacağı 2 adet tekerlekli sandalyeyi Van’a gönderiyor.

       Dernek Başkanı Burak Yurtışığı, kampanyanın Gümüşhane genelinde büyük ilgi gördüğünü belirterek, 8 hasır çuval dolusu plastik kapağın geri dönüşüm için ilgili yerlere gönderildiğini söyledi. Yaptığı açıklamada, plastiğin bin yıl gibi uzun bir süreçte doğada yok olabildiği ve çevreye verdiyi zararların çok fazla olduğunu kaydeden Yurtışığı, kampanya ile hem tekerlekli sandalye aldıklarını hem de doğayı koruduklarını söyledi.

      Gümüşhane’de sürdürdükleri kampanyaya destek veren Sosyal Güvenlik Kurumu, İl Sağlık Müdürlüğü, Gümüşhane Devlet Hastanesi, Gümüşhane Üniversitesi, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği, Doğan Çağrı Merkezi yönetici ve çalışanlarına teşekkür eden Yurtışığı, alacağımız tekerlekli sandalyeleri Van’da ki ihtiyaç sahiplerine göndereceklerini ve bir nebze de olsa onlara da katkıda bulunacaklarını sözlerine ekledi.
TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Pazartesi, 14 Kasım 2011 14:47, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.83364 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu