Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhane->GÜMÜŞHANE BUZ TUTTU   

GÜMÜŞHANE BUZ TUTTU


-KAR YENİDEN GELİYOR

(Haber: Hüseyin Özgün)

    
Gümüşhane’de geçtiğimiz günlerde gerçekleşen kar yağışının ardından son günlerde etkili olan soğuk hava dalgası sonucunda özellikle dere yatakları buz tuttu.

     Geceleri sıfırın altında 8 dereceye kadar düşen hava sıcaklığı neticesinde merkez ve ilçelerde çok sayıda dere ve çeşme donarken, en soğuk gecelerden birisinin bu gece -11 derece ile olması bekleniyor.

     Gümüşhane Meteoroloji İstasyonu Müdürü Nazım Kul, yarından itibaren Gümüşhane’de hafta sonuna kadar kar yağışının beklendiğini ve kar yağışıyla birlikte havaların biraz daha ısınarak geceleri sıfırın altında 2 dereceye kadar yükseleceğini söyledi.

       Bu gece en düşük sıcaklığın sıfırın altında 11 derece olarak gerçekleşmesinin beklendiğini kaydeden Kul, yetkilileri ve vatandaşları don olayına karşı, sürücüleri ise buzlanmaya karşı uyardı.TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Pazartesi, 14 Kasım 2011 21:38, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.78697 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu