Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhane->AKÇAY, PAKİSTAN'A GİDİYOR   

AKÇAY, PAKİSTAN'A GİDİYOR


    Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay, Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Ticaret ve Sanayi Odası (EİT-TSO) genel kurul toplantısına katılmak üzere Pakistan’a gidecek.

    Ziyaretiyle ilgili bir açıklama yapan Akçay, EİT-TSO’nun 12. Genel Kurul toplantısının 17-21 Kasım 2011 tarihleri arasında Pakistan’ın Karaçi kentinde yapılacağını söyledi.

    Genel Kurul toplantısına Türkiye, İran, Pakistan, Azerbaycan, Afganistan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Özbekistan ve Tacikistan’ın katılacağını kaydeden Akçay, bölge içi turizm ve ticareti geliştirmek, sorunları tartışıp çözüm yollarlı üretmek ve tarihten gelen bağlarla yeniden büyük işbirlikleriyle tarihi ipek yolunu canlandırmak için yapılan çalışmalara devam edileceğini söyledi.

    Akçay, her yıl değişik üye ülkelerde yapılan bu toplantıların bu yıl ikinci kez Pakistan’ın Karaçi şehrinde yapılacağını da sözlerine ekledi.TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 16 Kasım 2011 14:26, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.90263 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu