Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhane->DOKA'DAN MECLİSE BRİFİNG   

DOKA'DAN MECLİSE BRİFİNG


      Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) uzmanları tarafından Gümüşhane İl Genel Meclisine ajansın faaliyetleriyle ilgili brifing verildi.

     İl Genel Meclisinin devam eden Kasım ayı toplantıları devam ediyor. Toplantıların bugünkü bölümüne DOKA uzmanları katılarak, ajansın faaliyetleri ve bugüne kadar gerçekleştirilen projeler hakkında bilgi verdi.

     İl Genel Meclisi Başkanı Sebahattin Çobanoğlu başkanlığında yapılan toplantıda gündem maddeleri öncesinde söz alan DOKA Tanıtım ve İşbirliği Birimi Başkanı Mehmet Bozdoğan, Doğu Karadeniz bölgesinde yer alan 6 ilin görev ve yetki sahalarında olduğunu söyledi.

     Bozdoğan, DOKA’nın vizyonu, organizasyon yapısı ve destek mekanizmaları hakkında meclis üyelerine bilgi verdikten sonra gelen soruları cevaplandırdı. Bozdoğan, meclis üyelerinin sorduğu bir soru üzerine 2010 ve 2011 yıllarında Gümüşhane’ye sağlanan destek miktarının 2 milyon 204 bin Lira olduğunu söyledi.

      DOKA Bilgi İşlem Sorumlusu Hakan Bahçekapılı ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ahmet Yeşilçiçek’in de katıldığı brifingin ardından İl Genel Meclisi üyeleri gündem maddelerini görüştü.


TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 16 Kasım 2011 15:04, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 1.53113 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu