Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Spor->VOLEYBOLDA SON GÜLEN TÜRK TELEKOM OLDU « BOL FOTOĞRAFLI »   

VOLEYBOLDA SON GÜLEN TÜRK TELEKOM OLDU « BOL FOTOĞRAFLI »


-GÜMÜŞHANE’DE VALİLİK KUPASI VOLEYBOL TURNUVASI SONA ERDİ

     Gümüşhane Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyet programında yer alan Cumhuriyet Bayramı Valilik Kupası kurumlar arası voleybol turnuvası final maçı ile son buldu.

      Aydın Doğan Spor Salonunda yapılan, 25 Ekim tarihinde başlayan ve 4 grupta 15 kurum takımının mücadele ettiği müsabakalarda son gülen Türk Telekom oldu.

     Türk Telekom ile Ceze İnfaz Kurumu ekibinin karşı karşıya geldiği final müsabakasını Vali Dr. Yusuf Mayda, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Arslantaş, Emniyet Müdür Vekili Mustafa Soyaslan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsrafil Aslan, Müftü Yardımcısı Ekrem Kalafat, Gümüşhane Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Zeki Kaya ve sporseverler izledi.

     Oldukça çekişmeli geçen müsabakada setleri 25-17, 25-23 ve 25-18 alarak 3-0 galip ayrılan Türk Telekom İl Müdürlüğü ekibi turnuvada birincilik kupasını kaldırdı.

      Müsabakanın ardından yapılan ödül töreninde konuşan Gümüşhane Valisi Dr. Yusuf Mayda, turnuvaya katılan bütün kurumlara ve sporcularına teşekkür ederek, “Önemli olan turnuvaya katılmak ve sporu teşvik etmek. Ben emeği geçen bütün sporcularımıza ve kurum amirlerine teşekkür ediyorum. Birinci olan Türk Telekom takımımızı da kutluyor başarılarının devamını diliyorum. Sporu sevelim, sporu teşvik edelim. Bundan sonra bu tür turnuvalarımız devam edecek.” dedi.

      Turnuvanın birincisi Türk Telekom, ikincisi Ceza İnfaz Kurumu olurken üçüncüsü de Gümüşhane Üniversitesi ekibi oldu. İl Müftülüğü takımı da turnuvanın en centilmen takımı seçildi.

Foto galeriye gitTÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Perşembe, 17 Kasım 2011 22:16, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 1.45471 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu