Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhane->KÜRTÜN'DE 2 ÖNEMLİ SEMİNER YAPILACAK   

KÜRTÜN'DE 2 ÖNEMLİ SEMİNER YAPILACAK


-KÜRTÜN’ÜN TARİHİ MASAYA YATIRILIYOR
-“DEĞERSİZ DEĞERLİLERİMİZ, EKONOMİK BİTKİLERİMİZ”


     Gümüşhane’nin Kürtün ilçesinde, iki gün arayla “Değersiz Değerlilerimiz Ekonomik Bitkilerimiz” ve “Tarihte Kürtün” adlı seminer düzenlenecek.

      İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) tarafından desteklenen “Kürtün İlçesinin Tarihi, Turistik Değerlerinin ve Doğal Güzelliklerinin Tanıtılması” projesi kapsamında yapılacak olan seminer programı “Tarihte Kürtün” programı ile başlayacak.

     23 Kasım Çarşamba günü saat 10.00’da Kürtün Cumhuriyet İlköğretim Okulunda düzenlenecek olan seminerde konuşmacı olarak Doç.Dr. Osman Köse, Doç. Dr. Bünyamin Kocaoğlu, Doç.Dr. Bayram Nazır, Yrd.Doç.Dr. Mehmet Aydın yer alacak.

    “Değersiz Değerlilerimiz, Ekonomik Bitkilerimiz” semineri ise 25 Kasım günü yapılacak. Prof. Dr. Turan Karadeniz’in konuşmacı olarak katılacağı seminer Cumhuriyet İlköğretim Okulu salonunda saat 09.30’da başlayacak.TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Cuma, 18 Kasım 2011 10:10, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 1.42979 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu