Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhane->YILDIRIM'DAN TÜRK TELEKOM'A TEŞEKKÜR   

YILDIRIM'DAN TÜRK TELEKOM'A TEŞEKKÜR


     Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürü Ferda Yıldırım, Türk Telekom Genel Müdürlüğü’nün yaptırdığı Fen Lisesinin yanısıra 3 öğrenciye de burs sağladığını belirterek kuruma teşekkür etti.

    Konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Türk Telekom Genel Müdürlüğünün binaları yapmakla kalmayıp ayrıca her yıl düzenlediği faaliyetlerle binasını yaptığı olduğu okul öğrencilerine yeni imkanlar sunduğunu kaydeden Yıldırım, “Bu bağlamda 2011-2012 eğitim öğretim yılından itibaren maddi durumu yetersiz ve derslerinde başarılı olan 3 öğrenciye eğitimleri boyunca ayda 150 TL burs imkanı sağladı.” dedi.

     Türk Telekom ile yapılan görüşmelerde okulun spor salonunun yapımına devam edildiğini, bu salonun yapılmasında yetkililerle görüş alışverişinde bulunduklarını ifade eden Yıldırım, Genel Müdürlüğün voleybol, basketbol, futbol formaları, antrenman eşofmanları, futbol, basketbol ve voleybol topları ve ekipmanlarının okula bağışladıklarını söyledi.

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Cuma, 18 Kasım 2011 10:52, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.68356 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu