Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhane->"ALLAH'IN SADIK KULU, BARLA" FİLMİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI   

"ALLAH'IN SADIK KULU, BARLA" FİLMİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI


    Bediüzzaman Said Nursi'nin hayatının bir kesitini “motion-capture” anlatan "Allah'ın Sadık Kulu, Barla” filmi Gümüşhane’de büyük beğeni topladı.

    Gümüşhane’ye Gümüşhane Kültür Gönülleri Yardımlaşama ve Dayanışma Derneğinin (GÜYDER) katkılarıyla getirilen  film Atatürk Kültür Merkezinde seyirciyle buluştu.

     Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Gümüşhane Bayburt Bölge Barosu Başkanı Av. İsmail Taştan, Kent Konseyi Başkanı Hasan Pir, kamu kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaş tarafından beğeniyle izlenen film Türkiye’nin ilk uzun metrajı 3 boyutlu animasyon filmi.

     Günde 3 seans olarak 28 Kasım'a kadar Gümüşhane’de gösterimde olacak filmi 5 bin kişinin izleyeceği tahmin ediliyor.

    Filmin çok güzel olduğunu ve Bediüzzaman Said Nursi'nin hayatının değişik bir anlatımla sergilediğini belirten Belediye Başkanı Mustafa Canlı emeği geçen herkese teşekkür etti.TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Cumartesi, 19 Kasım 2011 14:52, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.49051 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu