Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhane->KÜRTÜN'E DEVLET-MİLLET İŞBİRLİĞİ İLE EMNİYET BİNASI   

KÜRTÜN'E DEVLET-MİLLET İŞBİRLİĞİ İLE EMNİYET BİNASI


-KÜRTÜN EMNİYET BİNASININ İHALESİ YAPILDI

       Gümüşhane’nin Kürtün ilçesi devlet-millet işbirliği ile yeni Emniyet Hizmet binasına kavuşuyor.

     İl Genel Meclisi Üyesi Mesut Şen, mevcut hükümet konağında faaliyet gösteren İlçe Emniyet Amirliği binasının yetersiz kalması nedeniyle yeni bina ihtiyacının hasıl olduğunu ve bunun da devlet millet işbirliği ile yapılacağını söyledi.

    Konuyla ilgili yaptığı açıklamada hastane, yurt, ek derslik ve anaokulu binalarının ardından Kürtün’e yeni kazandırılacak emniyet binasının ihalesinin yapıldığını dile getiren Şen, yeni yapılacak binanın bin 500 metrekare alana lojman dahil 4 katlı olarak planlandığını ifade etti.

      Şen, Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından ihalesi yapılan hizmet binası için Emniyet Genel Müdürlüğünden 300 bin Lira ödenek geldiğini, bunun yanısıra Kolin İnşaat’ın 25 ve Aydıner Enerji’nin 25 ton demir, Lider Gıda firmasının ise 500 metreküp beton vereceğini belirterek, devlet-millet işbirliği ile yapılacak binanın 180 gün içerisinde tamamlanacağını söyledi.

     Emeği geçen herkese ve katkı sağlayan firmalara teşekkür eden Şen, “İlçemizde vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda eksikleri bir bir tamamlıyoruz. Hastane binamızın inşaatı hızla yükseliyor. Öğrenci yurdumuz önümüzdeki yıla yetişecek. Okullarımızda ihtiyaç duyulan ek derslikler ve en çok önem verdiğimiz konulardan olan anaokullarımız bir bir yapıldı. Bugüne kadar ilçemize gelen yatırımlarda destek ve katkılarını esirgemeyen milletvekili, siyasetçi ve bürokratlarımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen Recep Ergin, Cumartesi, 19 Kasım 2011 14:56, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.95008 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu